PC toplamak için beklenmeli mi?

Yuweras

Centipat
Sizlerden bir konuda fikir almak istedim. Sizce fiyatlar azalacak şimdi PC almayın diyen arkadaşlar haklı mı? Yani şimdi ne desem bu durum beni de zora sokmadı değil. 4500 bir sistem dizili alacaksın fiyat 5400 hayırlı olsun hadi al. Sizce beklemeli miyim? Monitör ve kasa alacağım. Ekipmanlar hazır bütçe 4.500TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatların azalacağını söyleyen arkadaşların, hayallerini beğendim. Keşke düşse de hepimiz rahat bir nefes alabilsek fakat yakın zamanda düşecek gibi gözükmüyor. Geçen haftalarda 6.90 civarında olan dolar bu hafta 7.26'yı gördü ne yazık ki. Eğer elinizde bütçe varsa indirimlerden faydalanmanızı öneririm. İndirim yakalayıp yaklaşık 1700 TL kara geçtim.

Hayır hatta paranız varsa şuan almanızı öneririm çünkü her geçen gün fiyatlar artmaktadır. Veya zamanınız varsa İndirimleri bekleyip alın derim.

Aslında bir gün düşmesi gerekmiyor mu? Bir ara daha böyle yükselmişti sonra biraz da olsa rahatlamıştı. Tabi bu konuları fazla bilmem ama dolar 7,09 da kalmaz bence her zaman.

Aslında bir gün düşmesi gerekmiyor mu? Bir ara daha böyle yükselmişti sonra biraz da olsa rahatlamıştı. Tabi bu konuları fazla bilmem ama dolar 7,09 da kalmaz bence her zaman.
Yükselmemesini umarım her geçen gün üretim gücümüz düşerken ve dışa bağımlılığımız artarken düşeceğini kanımca sanmıyorum

Her geçen gün hayat pahalılaşıyor ve bu bilgisayar bileşenlerine direkt olarak yansıyor ben bu ülkede kolay kolay fiyatı yükselipte düşen bir ürün neredeyse hiç görmedim o yüzden indirimleri takip edip uygun bulunan sitelerden ürünler alınarak PC toplanmalı bence

Sizlerden bir konuda fikir almak istedim. Sizce fiyatlar azalacak şimdi PC almayın diyen arkadaşlar haklı mı? Yani şimdi ne desem bu durum beni de zora sokmadı değil. 4500 bir sistem dizili alacaksın fiyat 5400 hayırlı olsun hadi al. Sizce beklemeli miyim? Monitör ve kasa alacağım. Ekipmanlar hazır bütçe 4.500TL.

Bekleyecekesen en az 3 ay beklemelisin fiyatlar düşecektir. Fakat o kadar bekleyemezsen çok bir fark olmaz.

İmzadaki sistemi önerebilirim. İstersen hem hem dolar kurunun düşmesi(pek ümidim yok) hem de AMD tarafından bu sene çıkarılacak ekran kartları için bekleyebilirsin. Ayrıca geçen hafta açtığım konu için yorumlarda bulunursanız mutlu olurum: Beklenen AMD ekran kartları nasıl olacak? - Technopat Sosyal

Geri
Yukarı