PC Toplamak İçin Beklenmeli mi?

DeadlyShot

Hectopat
Yaklaşık 3 ay sonra bilgisayar toplayacağım ama 3 ay beklemeli miyim, yoksa hemen almalı mıyım bilmiyorum. Dolar yükselir mi, düşer mi? Ve yaklaşık 4.000₺ civarı bütçem var. Örnek sistemler önerebilirseniz memnun olurum.14 yaşındayım ve ilerde yazılım mühendisi olmak istiyorum. En azından ilerde yükseltebileceğim bir sistem olabilirse memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum doların ve miningciliğin (miningcilik, ekran kartının fiyatlarının artmasına sebep olan bir etken, sosyalde aratabilirsin) ne olacağı belli değil. Eğer arkadaşın dediğin gibi 8.sınıfa gidiyorsan ve sınava gireceksen şu iş bitene kadar ertele. O süre zarfında da inşAllah yeni 20xx serisi çıkarsa onu almış olursun daha iyi olur. Bütçen de artmış olur. Ama daha da fazla artabilir fiyatlar belli olmaz bu iş.

Hiçbir üretimimiz yok, kurlar yok yere düşmez. Üretim olmadığı için vergilerde de zamanla artış olacak. Madencilerden ötürü ekran kartı piyasasındaki kıtlık ve fiyat artışından bahsetmiyorum bile. Beklemeni hiç önermem, fırsatı bulduğun an al. Belki de ikinci el sistemlere bakarak daha performanslı bir sistem toplayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı