PC toplamak için firma önerisi

kerem_34

Hectopat
PC toplamayı düşünüyorum fakat nereden toplayacağımı bilmiyorum.
Benim kullandığım PC sık sık arızalanır 🤣 Yani bir sıkıntı olduğunda sorunu çözebileceğim bir yer önerebilir misiniz?
Diğer avantajlar aksaklıklar bakımından ele alırsak nereden toplayabilirim?
Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC toplamayı düşünüyorum fakat nereden toplayacağımı bilmiyorum.
Benim kullandığım PC sık sık arızalanır 🤣 Yani bir sıkıntı olduğunda sorunu çözebileceğim bir yer önerebilir misiniz?
Diğer avantajlar aksaklıklar bakımından ele alırsak nereden toplayabilirim?
Şimdiden çok teşekkürler.
İtopyayı kesinlikle tavsiye ederim.Bilgisayarı ordan topladım kurulumunu yaptılar geldiğinde hiçbir sıkıntısı yoktu.

https://www.google.com/url?sa=t&sou...Vaw2sl9Q5Lya0AjO9WXiyFwVi&cshid=1579420419588 @kerem_34 Örnek olarak İtopya'nın Şikayetvar başlıklarını atıyorum buraya okumanızı öneririm. Ürün yollamalarında sıkıntı yok bu tarz firmaların ama sorun yaşayınca muhattap bulmanız zor oluyor. Ben mesela muhattap bulamıyorum ama Vatan Media Markt vb. gibi kurumsal yerlerden alsaydım en azından yüzyüze sorunumu hallederdim. Telefonla konuşmakla olmuyor.

Sinerji den 2 kez sistem topladım. Bir sorun yaşamadım, diğer internet sitelerinde de sorun yaşayacağını zannetmem. Müşteri hizmetleri vatan bilgisayar hariç hepsinde aynı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı