PC toplamak için firma önerisi

Bütçe
20000

Crenetta

Zeptopat
Daha fazla  
Dostlar selam PC toplamak istiyorum ve bir sürü firma var bunun ile ilgili. Bütün firmalar hakkında çok fazla şikayet okudum ve fazlasıyla kafam karıştı. Yorumlarınızı deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Önerilerinize açığım firmalarla ilgili. Satış ve satış sonrası destek çok önemli ve insanlar hep mağdur muhatap bulamadıkları için hep şikayet yazmış. Tabii elektronik şans işi ama yine de en iyi firmayı seçmek bizim elimizde.

Vatan, İncehesap, İtopya, Sinerji sitelerini kullanabilirsin güvenilirlerdir vatan ve Sinerji'nden alışverişim olmuştu memnun kalmıştım.

Dostlar selam PC toplamak istiyorum ve bir sürü firma var bunun ile ilgili. Bütün firmalar hakkında çok fazla şikayet okudum ve fazlasıyla kafam karıştı. Yorumlarınızı deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Önerilerinize açığım firmalarla ilgili. Satış ve satış sonrası destek çok önemli ve insanlar hep mağdur muhatap bulamadıkları için hep şikayet yazmış. Tabii elektronik şans işi ama yine de en iyi firmayı seçmek bizim elimizde.

Sadece 1 firmadan ilerleyecek isen fiyat olarak fazla zarara uğraşacaksın.

Parça parça alıp montajlatmam daha mı mantıklı acaba?

Baktıklarımda hep hazır sistem olarak gidiyorum kendim toplamıyorum.

Hiç alışveriş yapmadım ancak yapan arkadaşlarda bir sorun olmamıştı.

Sinerji ve Gaming gen arasında kaldım bende.

En son 3060 i3 12100F görmüştüm dün vatan da 14.5k ya.

Dostum Sinerjiden bir çok kez alışverişim oldu nerdeyse hepsi 1 günde geldi güvenilir ulaşım konusundada sıkıntısız firma, vatandan 2 hafta önce alışverişim oldu kargolama sürecleri aşırı yavaş 2 haftada araya araya kargoya anca verdiler.

Yani önerim şu alacağın sisteme öncelikle sinerki, gaming gen sitelerine bak en son çare vatana bak

Yeni konular

Geri
Yukarı