PC toplamak için güvenilir internet sitesi?

RinDoShiDoChi

Centipat
Arkadaşım bilgisayar almak istiyor. Ben İncehesap, İtopya gibi yerlerden önermek istiyordum lakin bu sitelere pek güvenemiyorum. Bana güvenilir bir site önerir misiniz? Ayrıca 5000TL monitör dahil bir kasa toplayacağız ben GTX1650S+ R5 2600+ B450 S2H +16 GB RAM'li bir sistem toplamayı düşündüm daha iyi bir öneriniz varsa sevinirim.

İnsanlar önermiyor ama ben Teknobiyotik'e güveniyorum fiyatı uygun tutmak için hazır sistemlerde kronik sorunlu markaların parçaları kullanılıyormuş ana kendi toplama sihirbazları da var bir bakın isterseniz.

Ben hepsiburada'dan kendi sattığı ürünlerden aldım, şöyle istediğim model belliydi "SATICI Hepsiburada'ydı" o şekilde aldım. Öneririm indirimde kovalayabilirsiniz.

İtopya adı lekeli bir firma. Bende ellerinden çektim kesinlikle önermiyorum. Müşteri memnuniyeti oldukça kötü. İncehesaba canı gönülden güvenebilirsin. Müşteri memnuniyeti en önemli şey. Karşında seninle ilgilenecek ve gerçekten sorununu çözmeye çalışacak biri arıyorsan kesinlikle İncehesaba güvenebilirsin. (Nereden alırsan al İtopyadan alma)

Yeni konular

Geri
Yukarı