PC toplamak için site önerisi

Tek bir siteden almayın her ürünü en ucuz olduğu siteden alın. Parça parça sipariş verdiğinizde özellikle n11 üzerinde her alışveriş sonrası kuponunuzu da kullanma şansınız olur. Ben tüm pcyi parça parça n11den topladım aldığım gün kargoya verilmeyen ürün olmadı hiç

İnşallah yazın bir PC toplayacağım bu PC'yi nereden toplayabilirim? Arkadaşım İtopya'dan toplamış pişman olmuş dediğine göre eğer doğru söylüyorsa ya da ben doğru anladıysam pcsi bozulmuş ve tamire göndermiş orada farklı bir işlemci takıldığını fark etmiş bir de İtopya'nın müşterilerle ilgilenmiyor diye 1-2 yazı okudum. Vatan Bilgisayar'dan toplasam 2bin lira fazla fiyat veriyor. İnternetten toplasam 10A yakın parça gelecek ve bazı parçalarda biraz pahalı ya bir şey olursa gibi düşünüyorum 7-8 senedir aynı laptoptayım çok ses yapıyor ısınıyor iyice kanser oldum sizce nereden toplamalıyım. Vatan-İtopya-internet-veya başka bir öneriniz.
İnce hesaptan topladım hatta hazır toplama sisteme biraz eklenti yaptım aynı parçaları başka sitede topladığımda 6500tl ye çıkıyordu ben 4500 e aldım 1 haftadan biraz uzun sürdü gelmesi ama aradaki 2 milyara her türlü değer bence böyle detaylı araştırma yapıp bak incehesaba.

Aslında arkadaş haklı. O da bir seçenek. İncehesap'ta ki çoğu hazır sistemin altında opsiyonel özelleştirmeler olur. Size sunulan seçenekler arasından istediklerinizi seçerek kar edebilirsiniz.

İnce hesaptan topladım hatta hazır toplama sisteme biraz eklenti yaptım aynı parçaları başka sitede topladığımda 6500tl ye çıkıyordu ben 4500 e aldım 1 haftadan biraz uzun sürdü gelmesi ama aradaki 2 milyara her türlü değer bence böyle detaylı araştırma yapıp bak incehesaba.
nekadar sürede geldi sıkıntısızmı geldi parçalar
1hafta civarını geçmese çok iyi olur
Ne kadar sürede geldi sıkıntısızmı geldi parçalar.

1hafta civarını geçmese çok iyi olur.

Eğer dediğiniz gibi halen 2bin lira aşağı fiyat çıkarsa 2haftada beklerim .d.
Tek bir siteden almayın her ürünü en ucuz olduğu siteden alın. Parça parça sipariş verdiğinizde özellikle n11 üzerinde her alışveriş sonrası kuponunuzu da kullanma şansınız olur. Ben tüm pcyi parça parça n11den topladım aldığım gün kargoya verilmeyen ürün olmadı hiç
o biraz sıkıntı 10-11 parça gelicek ve fiyatıda biraz fazla olabilir oyüzden sıkıntı olur ama mesela hepsiburada satıcıda hepsiburada mesela 11inide orda ucuza bulsam olabilir
Ben kendi bilgisayarımı Teknobiyotik üzerinden toplamıştım. Ürünlerin tamamı istenilen sürede ve istenilen şekilde sorunsuz bir şekilde geldi.

Ne kadar sürede geldi acaba.
Vatan en iyilerinden montaj yaptırıp mağazada ve test yaptırıp getirebilirsiniz.

Vatan'da 2-3BIN lira fazla ya geliyor ben 2-3BINLARAYA PC'de 1 yerini daha arttırım nettede 1-2BIN aşağı geliyor fiyat .d.
Bu arada ince hesaptan topladım aynısını oda bin lira fazla çıkardı .d İtopya'dan baz alıyorum olmazsa N11 Hepsiburada'dan toplayacağım hepinize teşekkür ederim öneriniz olursa yazabilirsiniz.

Son düzenleme:

1hafta civarını geçmese çok iyi olur

Eğer dediğiniz gibi halen 2bin lira aşağı fiyat çıkarsa 2haftada beklerim .d.

o biraz sıkıntı 10-11 parça gelicek ve fiyatıda biraz fazla olabilir oyüzden sıkıntı olur ama mesela hepsiburada satıcıda hepsiburada mesela 11inide orda ucuza bulsam olabilir

Ne kadar sürede geldi acaba.

Vatan'da 2-3BIN lira fazla ya geliyor ben 2-3BINLARAYA PC'de 1 yerini daha arttırım nettede 1-2BIN aşağı geliyor fiyat .d.
Bu arada ince hesaptan topladım aynısını oda bin lira fazla çıkardı .d İtopya'dan baz alıyorum olmazsa N11 Hepsiburada'dan toplayacağım hepinize teşekkür ederim öneriniz olursa yazabilirsiniz.
tam hatırlamıyorum ama 1 haftayı 1 2 gün geçmişti sanırım ve evet sıkıntısız geldi sade ekran kartı demonte olarak geliyor onu takıyorsun haricinde birşey yok . Dediğim gibi kendin topla yapınca aldığım zaman da ince hesapta da aynı ürünler 6500 lere çıkıyordu başka sitelerdede , bu indirimde olan bir hazır sistemdi ben ram i arttırdım power supplyi değiştirdim sadece.

Geri
Yukarı