PC toplamak için site önerisi

Hocam yine konuyla alakasız ama 4000TL PC toplama konuma bir şey ekledim bir bakar mısınız?

Bakarım hocam tabii ki.

Hocam yine konuyla alakasız ama 4000TL PC toplama konuma bir şey ekledim bir bakar mısınız?

Baktım bu arada doğru hocam.
İsterseniz kasayı başka siteden alabilirsiniz yani bu da olası bir şey. Bütün sistemi tek siteden toplamak zaten aşırı sadelik olur.

Ayri ayri toplamak en uygunu ama montaj yapamam diyorsaniz Teknobiyotik en uygun site. Fiyatlari guzel musteri hizmetleri guzel size her konuda yardimci olurlar daha yeni arkadasim Teknobiyotik'ten topladi memnun kaldi. Teknobiyotik'teki hazir sistemlerin begenmediginiz parcalarini degistirerek almanizi oneririm ucuza gelir o şekilde.

Ben de kendime laptop alacaktım 3 ay falan araştırdım imzamda özellikleri var Nirvana S500 siz önerir misiniz?

İş için güzel bir laptop bence hocam, düşük oyunları oynatır gibi görünüyor, belki GTA V gibi oyunlarda düşük ayarlarda oynatabilir. Ama düşük gereksinimli oyunlarda sizi üzmeyeceğine eminim. Özellikle CS:GO gibi oyunlar işlemciye yükleniyor.

Ben Itopya'dan topladım 5700 tl ye neredeyse 2 haftada kargoya verildi sonraki gün geldi. PC güzel tek sorunum harddisk oldu dışında hasar falan gözükmüyordu ama bozuk çıktı garanti ile değiştiricem.

Ben de kendime laptop alacaktım 3 ay falan araştırdım imzamda özellikleri var Nirvana S500 siz önerir misiniz?
red dead redemption gibi işlemci ve anakartı güzelce sömüren oyunlar oynayacaksan 8-9k lık bir masaüstü pc gerek ancak gta 5, csgo gibi oyunlar oynayacaksan yine laptop önerim değil ama bu sefer bu oyunlar için 3-4-5 bin arası fiyatlar sizi very highda bile oynatabilir hatta 4.5k lık öylesine topladığım pc gta 5 te very high ayarlarda 100 fps Pc Toplama Sihirbazı

Geri
Yukarı