PC Toplayan Siteler Var mı?

MilesEdgeworth

Decapat
Yer
Hiçlik
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Benim donanım bilgim zayıf ve PC montajından pek anlamam dilci olduğum için. Montajla uğraşmamak için hem sistem birleştirmemizi sağlayan hem de montajını yapan siteler var mıdır? Varsa hangileri? Yeterli bilgi bulamadığım için bu soru-konuyu açtım. İleride PC toplamak istersem aklımda bulunmasını isterim de.

Sinerji, Vatan, İtopya gibi siteler var. Fakat sırf montaj için daha fazla para vermeye ve 15-20 gün kargo beklemeye bence gerek yok. En ucuz sitelerden alıp birleştirmenizi öneririm. Çok bir teknik bilgiye sahip olmanıza gerek yok. Videolara bakarak yavaş yavaş 3-4 saatte yapacağınız işlem için fazladan para vermeyin.

Benim donanım bilgim zayıf ve PC montajından pek anlamam dilci olduğum için. Montajla uğraşmamak için hem sistem birleştirmemizi sağlayan hem de montajını yapan siteler var mıdır? Varsa hangileri? Yeterli bilgi bulamadığım için bu soru-konuyu açtım. İleride PC toplamak istersem aklımda bulunmasını isterim de.

İtopya İncehesap.

Birçok sitenin "Akıllı PC Toplama Sihirbazı" adı altında pc toplama hizmeti var. Bir parçayı seçtiğin zaman ona uygun parçaları listeleyerek uyumsuzluk sorununu da ortadan kaldırmış oluyor. Bunların bir çoğunda da sistemi sipariş vermen durumunda montaj hizmeti veriliyor. İsim vermek doğru mu yanlış mı bilmiyorum fakat Sinerji Bilgisayar: Hazır Sistemler, Oyun Bilgisayarları ve Notebook bunlara bir örnek.

Geri
Yukarı