PC üzerinde ekolayzer nasıl ayarlanır?

Bilgisayarımda ekolayzer ayarlamak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Windows üzerinde kurcaladım ama resmen hayal kırıklığı oldu benim için. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hoparlör ayarlarından özel geliştirme menüsünde kendine göre özel equalizer yapabiliyorsun, hatta şu anki kullandığım Sony Extra Bass MDR XB510-AS kulakiçi kulaklığıma özel olarak uygulayarak kullanıyorum.

Kulaklık içinmi istiyorsunuz driverlerde genelde olur kulaklığınız nedir.
Ses driver'ının programı maalesef çok kötü.

Bu arada kulaklığımın özel bir yazılımı yok sanırım. G233 Prodigy diye hatırlıyorum. Jak üzerinden ses iletimi oluyor.
Özel bir ekolayzer programı kurun.
Sanırım benim de bu derdimi böyle bir şey çözecek.
Hoparlör ayarlarından özel geliştirme menüsünde kendine göre özel equalizer yapabiliyorsun, hatta şu anki kullandığım Sony Extra Bass MDR XB510-AS kulakiçi kulaklığıma özel olarak uygulayarak kullanıyorum.
Menüyü atar mısın? Çok kurcaladım ancak bulamadım.
Windows da equlazier gözükmüyor bende.
Bende de benzer şekilde. Böyle frekanslar ve güçlendirme aralıklarının olduğu bir yer kesinlikle yok. Çok kurcaladım.

Ses driver'ının programı maalesef çok kötü.

Bu arada kulaklığımın özel bir yazılımı yok sanırım. G233 Prodigy diye hatırlıyorum. Jak üzerinden ses iletimi oluyor.

Sanırım benim de bu derdimi böyle bir şey çözecek.

Menüyü atar mısın? Çok kurcaladım ancak bulamadım.

Bende de benzer şekilde. Böyle frekanslar ve güçlendirme aralıklarının olduğu bir yer kesinlikle yok. Çok kurcaladım.
Şu an telefondayım, masaüstü sisteme geçip SS yollayacağım hemen izninle 👍🏻
eq1.png

eq2.png

eq3.png

eq4.png

En aşağıdaki görselde ayar - BASS olarak ismini verdiğim bölümün kenarındaki üç noktaya basınca kendince özelleştirebilirsin, benim kulaklıkta bu şekilde efsane çalışıyor 👍🏻

Son düzenleme:

Geri
Yukarı