PC uykudayken indirme devam eder mi?

Eğer gece indirmeye bırakmaktan bahsediyorsanız dediğiniz yöntemin yanına şunu da yapabilirsiniz, herhangi bir kapatma aracı veya Windows'un çalıştır komutlarıyla bilgisayarı kapanması için belli bir saate kurabilirsiniz. Gece bırakacağınız indirme 4 saat sürecekse 4 saat sonrası için kapanma ayarlarsınız ve sabaha dek boşa açık kalmasının önüne geçersiniz.
Ancak bu değişebilir her an internet yavaşlar ve indirme uzayabilir biraz riskli bir yöntem.

Eğer gece indirmeye bırakmaktan bahsediyorsanız dediğiniz yöntemin yanına şunu da yapabilirsiniz, herhangi bir kapatma aracı veya Windows'un çalıştır komutlarıyla bilgisayarı kapanması için belli bir saate kurabilirsiniz. Gece bırakacağınız indirme 4 saat sürecekse 4 saat sonrası için kapanma ayarlarsınız ve sabaha dek boşa açık kalmasının önüne geçersiniz?

Sağolun,öğrenmiş oldum. Bi dahaki sefere mutlaka denerim.

Ancak bu değişebilir her an internet yavaşlar ve indirme uzayabilir biraz riskli bir yöntem.
Herhangi bir yavaşlama ihtimaline karşın yazan sürenin hep yarım saat fazlasına kurarım kapanma saatini, örneğin 4 saat diyorsa 4 buçuk saat gibi. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ama ekstra bir durum olursa internetin gece uzun süreli kesilmesi vs. vs. durumlarda, o zaman sorun yaşanacaktır. :)

Etmez 65 torrent oyunu olan biri olarak söylüyorum
Eğer torrent destekli modeminiz varsa yani arkasında USB bellek yeri varsa hiç PC açmadan modemden de indirebilirsiniz diskinize.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı