PC uyumlu 1000 TL'ye gamepad önerisi

rdrenthusiast

Centipat
Daha fazla  
FH4 GTA V gibi oyunlar oynuyorum. Şarjlı/kablolu fark etmez pilli olmasını istemiyorum bütçem en fazla 1000 TL. 2. el düşünebilirim ama sıfır olursa daha güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
FH4 GTA V gibi oyunlar oynuyorum. Şarjlı/kablolu fark etmez pilli olmasını istemiyorum bütçem en fazla 1000 TL. 2. el düşünebilirim ama sıfır olursa daha güzel olur.

Hocam 1000 TL çok bence dün Logitech F710 aldım geldi memnunum GTA 5 oynuyorum bende gerçekten güzel çok para vermeniz gerekmiyor.

Çakma PS3 kolundan sonra level atlamış gibi oldum dün :D

Şimdi gördüm neden pilli istemiyorsunuz hocam pili 1 ay gidiyor.

Bütçeyi aşıyor ama Xbox Controller en iyisi. 1200 civarına 8. nesil bulabilirsiniz bence. Alabiliyorsanız 9. nesil tercih edin tabi :) .

Çakma PS3 kolundan sonra level atlamış gibi oldum dün :D

Şimdi gördüm neden pilli istemiyorsunuz hocam pili 1 ay gidiyor.

Hocam pil almakla uğraşmak istemiyorum.

Bütçeyi aşıyor ama Xbox Controller en iyisi. 1200 civarına 8. nesil bulabilirsiniz bence. Alabiliyorsanız 9. nesil tercih edin tabii :).

8 ile 9'un farkı nedir? Ve Controller nasıl PC'ye bağlanıyor, şarjlı sanırım nasıl şarj ediliyor?

On küsür gamepad geçti elimden, sürüş zevki için Xbox Series Controller gerekli. Analog triggerler en iyi onda, gaz/fren kontrolü rahat oluyor. İkinci elde 1000TL altına bulabilirsiniz, ilk aramamda bunu buldum mesela (link rastgele, güvenilir firma mı bilmem): https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ontroller-carbon-black-siyah-1048297187/detay

Pil dert olmamalı, şu ikisini kullanıyorum ben kullandığım iki controller ile (Xbox Series Controller ve 8BitDo SN30 pro+): Duracell CEF 14 Şarj Aleti + 2'şer adet AA ve AAA Pil (Duracell 4 saat Şarj Cihazı, 1 adet) : Amazon.com.tr: Elektronik ve Gp Batteries Recyko+ 2700 Aa Kalem Ni-Mh Şarjlı Pil, 1.2 Volt, 6'Lı Kart : Amazon.com.tr: Elektronik

Geri
Yukarı