PC uyumlu gamepad önerisi

F710'da herhangi bir kronik sorun yok, wireless alıcısında elektrik kaynaklı kopma olabiliyor, bunun da çözümü alıcıyı kutudan çıkan uzatma kablosuna takmak, yüzde yüz çözülüyor. Biraz ağır bir gamepad, uzun kullanımda el ağrıtabilir, ben 1.5 senedir kullanıyorum. Bu bütçe aralığında MSI'ın gamepadi ve F710 gamepadinden başka fazla bir seçenek yok. Ve F710'da fiyatında sorunsuz olduğu için rakipsiz. MSI için 400 - 500 daha bütçe çıkmak gerekiyor, ergonomisi daha iyidir.
Ne olursa olsun o gamepad 1000 TL’yi hakketmiyor hocam. Gidip o paraya o gamepadi alıyoruz, gel gör ki arkasında kocaman pil yuvası var. Ek olarak ağır ve kaygan. Bağlantı problemini tam olarla bilmiyorum ama kullananların çoğu böyle söylüyor. Yanlışım varsa affola.

Ayrıca ikinci el gamepad alınmaz, hiç bir gamepadin analog ömrü uzun değil. Özellikle FIFA oyuncularına zor dayanır. Sonra garantiyle aylarca uğraşırsınız.
Temiz bulunursa alınır neden alınmasın. Az kullanılmış var piyasada. Analog ömürleri az fakat Xbox’da hafife alınacak bir üretici değil.

Ne olursa olsun o gamepad 1000 TL’yi hakketmiyor hocam. Gidip o paraya o gamepadi alıyoruz, gel gör ki arkasında kocaman pil yuvası var. Ek olarak ağır ve kaygan. Bağlantı problemini tam olarla bilmiyorum ama kullananların çoğu böyle söylüyor. Yanlışım varsa affola.
Benim elime oturduğu için ben fazla sorun yaşamıyorum, senelerdir Logitech gamepad kullanıyorum, FIFA oyuncusuyum. F310 kronik sakat bir gamepad ama F710 kaliteli - hatasız. Dediğin gibi eli ince olanlar için problem olabilir uzun kullanımda ve evet ağır. Bütçe çıkıyorsa MSI alınır, çıkmıyorsa F710 iyidir. Ama kesinlikle gamepadde sıfır alınması taraftarıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı