PC uyumlu gamepad önerisi

AlperCntrk35

Decapat
Daha fazla  
PC'de Mortal Kombat FIFA vs genel anlamda arkaya yaslanıp oynanacak oyunlar için ucuz fazla kafa yormayacak gamepad arıyorum. İsimden çok direkt linkini atarsanız sevinirim.

Bunu kullanmak için PC'ye Bluetooth özelliği veren USB almam gerekiyor mu?

Vallahi hocam gamepad konusunda çok fazla yabancıyım fiyat aralıkları nedir bilemedim ancak 500 800 arası fark etmez bozulmasın yeter benim için.
Kablosuz olan her kol bluetooth usb şarttır. Ama arkadaşın gönderdiği usb'li anladığım kadarıyla. Bluetooth istemeyebilir. Kuzen 6 aydır bunu sorunsuz kullanıyorum çok memnunum dedi. Pc için : https://www.hepsiburada.com/megamus...let-telefon-uyumlu-oyun-kolu-p-HBCV00004P9GRL

Bunu kullanmak için PC'ye Bluetooth özelliği veren USB almam gerekiyor mu?

Vallahi hocam gamepad konusunda çok fazla yabancıyım fiyat aralıkları nedir bilemedim ancak 500 800 arası fark etmez bozulmasın yeter benim için.
1000 TL civarına Xbox 8.nesil alın. F710’un bağlantı problemi var ve ergonomisi berbat. İkinci ele yönelin bu bütçeyle.

Bilgisayarda zaten Bluetooth vardır. Herhangi bir şeye ihtiyacın yok.
Arkadaş Laptop’dan bahsetmiyor sanırsam.

1000 TL civarına Xbox 8.nesil alın. F710'un bağlantı problemi var ve ergonomisi berbat. İkinci ele yönelin bu bütçeyle.

Arkadaş Laptop'dan bahsetmiyor sanırsam.

Anladım teşekkür ederim 2. el ilanlara bakarım gerekirse hiç uğraşmadan sıfır alırım artık bıktım çakma dandik USB kablolu PS kollarından 2 gün sonra bozuluyor.

Anladım teşekkür ederim 2. el ilanlara bakarım gerekirse hiç uğraşmadan sıfır alırım artık bıktım çakma dandik USB kablolu PS kollarından 2 gün sonra bozuluyor.
Sıfır almayın bu bütçede. Alacaksanız bu bütçede MSI GC20 V2 var. Fiyatını hakketmiyor onu belirteyim. Xbox konsollar çok daha mantıklı.

1000 TL civarına Xbox 8.nesil alın. F710’un bağlantı problemi var ve ergonomisi berbat. İkinci ele yönelin bu bütçeyle.

F710'da herhangi bir kronik sorun yok, wireless alıcısında elektrik kaynaklı kopma olabiliyor, bunun da çözümü alıcıyı kutudan çıkan uzatma kablosuna takmak, yüzde yüz çözülüyor. Biraz ağır bir gamepad, uzun kullanımda el ağrıtabilir, ben 1.5 senedir kullanıyorum. Bu bütçe aralığında MSI'ın gamepadi ve F710 gamepadinden başka fazla bir seçenek yok. Ve F710'da fiyatında sorunsuz olduğu için rakipsiz. MSI için 400 - 500 daha bütçe çıkmak gerekiyor, ergonomisi daha iyidir.

Ayrıca ikinci el gamepad alınmaz, hiç bir gamepadin analog ömrü uzun değil. Özellikle FIFA oyuncularına zor dayanır. Sonra garantiyle aylarca uğraşırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı