PC uyumlu gamepad önerisi

barış baskan

Centipat
Daha fazla  
Bütçem 3000₺. PC için beni yarıda bırakmayacak bir gamepad arıyorum dostlar. Bende F310 var fakat titreşimli ve daha kaliteli bir şey istiyorum DualSense ve Xbox Controller bildiklerim arasında bir de yeni çıkan MSI GC30 varmış önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 3000₺. PC için beni yarıda bırakmayacak bir gamepad arıyorum dostlar. Bende F310 var fakat titreşimli ve daha kaliteli bir şey istiyorum DualSense ve Xbox Controller bildiklerim arasında bir de yeni çıkan MSI GC30 varmış önerilerinizi bekliyorum.
FPS oyunları oynuyorsanız kanser olursunuz.

Bununla.

Bunun arasında ne fark var.

Kablosuz ve Bluetooth ile bağlanabiliyor mu?

Hocam amazondakinin yanında kabloda veriyorlar ancak herhangi bir Type-C kabloda işinizi görür 1899'lık olanı alın yanına da Type-C kablo alın ve evet kablosuz şekilde bluetoothada bağlanıyor ancak pil gerekiyor pilide titreşim açıkken eritiyor o yüzden şarjlı pil öneririm kablosuz oynayacaksanız.

Geri
Yukarı