PC varken PS5 alınır mı?

Ben yaklaşık 4-5 ay öncesinde bilgisayarım varken PS4 Pro almıştım.

Kesinlikle alınır özel oyunların keyfi başka oluyor sadece ragnarök ve Spider-Man 2 için bile alınır.

Spider-Man 2 PC'ye en erken 2025 gibi gelir, büyük ihtimalle 2024 Kasımına duyuracaklar sonrasında ertelenerek 2025 yılında çıkacak.
Ragnarök ve TLOU2'nin PC'ye geleceğini düşünmüyorum.

Ayrıca konsolda oyun oynamak ayrı bir keyif (platin kupa mantığı, ayarlar ile uğraşmadan stabil bir oyun deneyimi vs. vs.)

Yine ayrıca şu an PSN Store Steam'den çok daha ucuza oyun satıyor, RDR 2 hala 170 lira civarlarında.

Ayrıca PS+ kütüphanesi nitelik olarak Xbox Game Pass'in çok çok üzerinde ve fiyatları yakın denilebilecek seviyelerde.

Hocam PSN oyunları cidden inanılmaz ucuz şaka gibi ama Steam'de akıl almaz fiyatlandırma var. PSN oyunların (triple AAA oyunlar bile) Steam'den ucuza satılıyor.

Artsın canım maaşlar da yerinde saymıyor ki. PS5 alıp sonra Pro modeli için satarsa zararı daha büyük olur.

Parayı ben biriktirdim çalışmıyorum öğrenciyik. D

Dostlar selam. 3070'li bir sisteme sahibim. Şu anda halihazırda tüm oyunları oynayabiliyorum. Lakin PS5'te bir cazip geliyor. Bir tık PS sevdam var.
Sizce PS5 bugün almaya değer mi?
Özel oyunları vs. PC'ye ne zamana çıkar?

Fikirlerinizi belirttiğiniz için teşekkürler.
İyi sosyaller.
PC'de korsan seçeneği var. Elindeki kartı satıp 4070ti alabilirsin.

Pc alicam diye ps5 imi sattım pişman oldum 4080li sistemim olmasına rağmen ps5 ide özlüyorum pro versiyonunu alicam acelen yoksa bekle bence prosu çok sağlam olacak diyolar
4080 sistem varken de pişman olunmaz bence. Gta6'nın ps5'te 30fps olabileceği gerçeğini düşünürsek...

İki platformun tadı çok farklı, çok ayrı. O mu olsun, bu mu olsun diyebileceğiniz bir durum yok. İmkan varsa ikisi de olsun. Yoksa ihtiyaca göre seçilsin her türlü mutlu eder. Ama PS5 Pro arifesinde kesinlikle düz PS5 almayın. İlla alacaksanız ikinci el pazarı fiyatları düşmüştür bir göz atın.

Özel oyunları ilk gün ki hype'ı ile oynamak istiyorsanız alınır. Bunun dışında henüz PC'ye gelmeyen 1. parti Sony yapımları var onları da oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı