PC ve PlayStation 3 için oyun önerisi

Hocam kendi listemi atıyorum, PS3 için:

Uncharted: Drake's Fortune (2007)
Uncharted 2: Among Thieves (2009)
Uncharted 3: Drake's Deception (2011)

Prince of Persia: The Sands of Time (2003)
Prince of Persia: Warrior Within (2004)
Prince of Persia: The Two Thrones (2005)
Prince of Persia (2008)
Prince of Persia: The Forgotten Sands (2010)

Infamous - 2009
Infamous 2 - 2011

FIFA 18 - 2017

Beyond: Two Souls - 2013

Ico and Shadow of the Colossus Collection - 2011

God of War Collection - 2009

God of War III - 2010

God of War: Origins Collection - 2011

God of War: Ascension - 2013

Bunlar oynamadıklarım ya da bir göz attıklarım sadece.

Hocam kendi listemi atıyorum, PS3 için:

Uncharted: Drake's fortune (2007)
Uncharted 2: Among thieves (2009)
Uncharted 3: Drake's deception (2011)

Prince of Persia: The sands of time (2003)
Prince of Persia: Warrior within (2004)
Prince of Persia: The two thrones (2005)
Prince of Persia (2008)
Prince of Persia: The forgotten sands (2010)

Infamous - 2009.
Infamous 2 - 2011.

FIFA 18 - 2017.

Beyond: Two Souls - 2013.

ICO and Shadow of the colossus Collection - 2011.

God of War Collection - 2009.

God of War III - 2010.

God of War: Origins Collection - 2011.

God of War: Ascension - 2013.

Bunlar oynamadıklarım ya da bir göz attıklarım sadece.

Prince of Persia'da olay ne.

Prince of Persia'da olay ne.
Hocam bütün hikayeyi anlatmam gerek, üşendim yapay zekaya yazdırdım:

Prince of Persia serisi, orijinal olarak Jordan Mechner tarafından tasarlanmış bir video oyunu serisidir. Temel olarak, seride oyuncular, genellikle Pers prensi olarak bilinen bir karakteri kontrol eder ve macera dolu bir yolculukta bulunurlar. Serinin hikayesi genellikle fantastik ve mitolojik unsurlar içerir.

Oyunların genel amacı, platform tarzında zorlu bulmacaları çözmek, tehlikeleri aşmak ve düşmanlarla savaşmak için becerilerinizi kullanarak ilerlemektir. Ayrıca, zaman zaman zamanla yarışarak ve zaman parçacıklarını manipüle ederek düşmanlara karşı avantaj elde etmek de gerekebilir.

Hikaye genellikle bir prensin bir prenses veya krallık için mücadelesini içerir ve bazen zamanı durdurma veya geri alma gibi zamanla ilgili fantastik unsurları da içerir. Ana karakterlerin kararları ve eylemleri genellikle serinin ilerleyen oyunlarında devam eden bir hikaye üzerinde etkilidir.

Bana adam kesmelik kafa dağıtmalık oyun lazım ölmeyeceksinde Dead Cells'te ölümsüzlük ve tek atma hilesi açtığını düşün o tarz bir şey var mı?

Hocam God of War'ın Collection'u falan 20 GB tarzında, gerekirse sırayla yüklersiniz oynayıp silersiniz. Ben de yeni aldım PS3 zaten, 120 GB'lık yüklüyorum dolana kadar sonra oynuyorum, tekrar yüklüyorum.

1.hayırlı olsun.
2.sil yükle çok benim işim değil fazla oyunda kafamı yorar zaten 9-10 tane oyunum var bu listenizden bana en çok beğendiklerinizi söyler misiniz FIFA ve Uncharted 2 hariç.

1.hayırlı olsun.
2.sil yükle çok benim işim değil fazla oyunda kafamı yorar zaten 9-10 tane oyunum var bu listenizden bana en çok beğendiklerinizi söyler misiniz FIFA ve Uncharted 2 hariç.
Daha oynamadım ama God of War serisini size tavsiye ederim, full aksiyon.

PoP oyunları da aralara bulmacalar sıkıştırıyor çözmeniz için, güzel bir hikaye akışı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı