PC ve PlayStation 3 için oyun önerisi

Apple16

Decapat
Daha fazla  
1 tane bilgisayarım ve 1 tanede PlayStation 3'üm var, canım sıkılıyor oynayacak oyun arıyorum.

Bilgisayarımın özellikleri.
CPU: Intel Core i5 4590S.
GPU: Radeon RX 550 4 GB.
RAM: 8 GB (MHz'ini hatırlayamadım).
SSD: 400GB civarı yerim var.
İnternet hızı: 11 Mbps civarı.

Online oyunlar önermezseniz sevinirim.

Bu arada bilgisayar oyunu önerirken ucuz veya ücretsiz oyunlar olmasına dikkat ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:
1 tane bilgisayarım ve 1 tanede PlayStation 3'üm var, canım sıkılıyor oynayacak oyun arıyorum.

Bilgisayarımın özellikleri.
CPU: Intel Core i5 4590S.
GPU: Radeon RX 550 4 GB.
RAM: 8 GB (MHz'ini hatırlayamadım).
SSD: 400GB civarı yerim var.
İnternet hızı: 11 Mbps civarı.

Online oyunlar önermezseniz sevinirim.

Bu arada bilgisayar oyunu önerirken ucuz veya ücretsiz oyunlar olmasına dikkat ederseniz sevinirim.

RDR 1 sadece konsollara özel.

PS3 için aklıma gelen birkaç oyun önerebilirim:
Killzone serisi, Little Big Planet serisi, GTA 4, Uncharted serisi (maalesef 4 PS3'de yok), Blur, Mortal Kombat 9, Cod Black Ops 2.

Bu iki oyunun mantığı ne yani ne yapıyoruz.
İkisi de senaryo barındıran Third Person bakış açısına sahip aksiyon oyunları. İnfamous 2'de elektrik güçlerimiz var ve gayet eğlenceli bir oyundur. İçinin ne kadar dolu olduğu tartışmaya açık olsa da açık dünya barındırıyor. Max Payne 3'de daha çok oynanışı ile öne çıkıyor. Sağlam bir vuruş hissi vardır, çizgisel aksiyon türünde en sevdiğim oyunlardan biridir ve tavsiyemdir.

O PlayStation 1 oyunu değil miydi?

İkisi de senaryo barındıran Third person bakış açısına sahip aksiyon oyunları. İnfamous 2'de elektrik güçlerimiz var ve gayet eğlenceli bir oyundur. İçinin ne kadar dolu olduğu tartışmaya açık olsa da açık dünya barındırıyor. Max Payne 3'te daha çok oynanışı ile öne çıkıyor. Sağlam bir vuruş hissi vardır, çizgisel aksiyon türünde en sevdiğim oyunlardan biridir ve tavsiyemdir.

Teşekkür ederim öneri için.

Geri
Yukarı