PC vs konsol

• Konuyu başlatan ZVZ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 1B
Yıllarca PC kullanıcısı olsamda oyun konsolda zevklidir. Full HD dev ekran TV'de oyun oynamak var, birde 15.6 inç veya 24-25 inç ekranda oyun oynamak var.Akıllılar şimdi gelip PC'yi TV'ye bağla der. Yorumsuz.

Eskiden konsollar uygun fiyatlı olduğu için ve uzun yıllar güncelliğini koruduğu için tercih edilirdi. Şimdi ise durum tam tersine 300 liranın altına özel oyun bulmak bile mucize gibi şuan ki durum ile. Haliyle insanlar artan konsol fiyatları yerine güncel bir orta segment bilgisayar topluyor. Ha Xbox benim en sevdiğim konsoldur donanım ve game pass sistemi aşırı güzel fakat exclusive yapmıyorlar bu konsola. Neden yapmıyorlar hiçbir fikrim yok. Ben şu dönemde bilgisayar ile iyiyim en azından.

Arkadaşlar babama yıl başında telefon alıncak babamın telefonu kalacak bana o da güzel telefon sizce ne yapmalıyım

Ben orta gelirli bir ailenin 1 çocuğuyum 1'de 9 yaşında kardeşim var eve ayda 4000 ₺ giriyor ben açıkçası PC derseniz laptop ve masaüstü seçim yapacağım konsol derseniz ps4.

Al PS4'ü keyfine bak bence. Ben de senin gibiyim 2 çocuklu aile eve sadece 7000TL giriyor yani neredeyse aynı. Ben de PS4 alacağım.

Geri
Yukarı