PC vs Xbox Series S

Zyix01

Centipat
Daha fazla  
Halihazırda bir laptopum var ama ekran kartı driver yüklemeye çalışırken hata veriyor ve çöküyor ancak ders ve iş gibi ihtiyaçlarımı görmeye yetiyor. Oyun oynamak için bir PC ya da Xbox Series S almak istiyorum ama kararsızım. Arkadaşlarla ve ailemle oyun oynamak için Xbox daha mantıklı geliyor, onun dışında kendim de takılacağım tabii ki 2-3 saat oynayıp bırakırım sene sonu sınavım var TYT o yüzden aklım karışıyor. Arkadaşlarım "PC al diyor seni daha çok götürür" ama alırsam cebimde para kalmayacak sizce ne yapılmalı? Çok zorlayıp bütçeyi 10-12K ya çıkartabilirim ama cebimde para kalmaz. Şimdiki laptopu 2K 2.5k gibi bir fiyata satıp üstüne biraz para koyup çıkartmayı düşünüyorum bütçeyi. Sizce ne yapılmalı?

Bence laptopu elinizde tutun, malum üni sınavından sonra belki şehir değiştirirsiniz, orada lazım olur. PC vs. Xbox konusunda oynadığınız oyunlara bağlı, online oyunlar oynamıyorsanız Xbox daha iyi gibi, taşıma ihtimalinden dolayı. Öte yandan 12k civarına alacağınız bilgisayarda da yeni çıkan oyunları 60fps high ayarlarda rahat oynarsınız. Aile evinde kalmayı düşünüyorsanız PC yoksa Xbox bence.

Bence laptop kalsın yanına Series S alın mis gibi olur çünkü Series S fiyatına PC almak aynı performansı veremeyebilir ayrıca Valorant ve CS takıntın yoksa Xbox daha mantıklı

Bence laptopu elinizde tutun, malum üniversite sınavından sonra belki şehir değiştirirsiniz, orada lazım olur. PC vs. Xbox konusunda oynadığınız oyunlara bağlı, Online oyunlar oynamıyorsanız Xbox daha iyi gibi, taşıma ihtimalinden dolayı. Öte yandan 12K civarına alacağınız bilgisayarda da yeni çıkan oyunları 60FPS high ayarlarda rahat oynarsınız. Aile evinde kalmayı düşünüyorsanız PC yoksa Xbox bence.

Hocam sorun şu laptopu satmazsam eğer PC alamam. Onun dışında oynayacağım oyunlar RDR2 Fortnite Injustice 2 MK 11 FIFA 22 Assassin's Creed Gibi oyunlar. Laptop biraz kasıyor ama iş görüyor. Bilmiyorum hocam ya PC almak için kendimi zorlamaya gerek yok gibi.

Sadece ve sadece oyun içinse Xbox, diğer türlü PC.

Sıkıldığımda 2-3 saat oyun oynarım diye. Laptop hafif kasıyor ama iş görüyor. Kararsızım.
Bence laptop kalsın yanına Series S alın mis gibi olur çünkü Series S fiyatına PC almak aynı performansı veremeyebilir ayrıca Valorant ve CS takıntın yoksa Xbox daha mantıklı
Yok hocam valo zaten yakında Xbox a gelicek. Laptop hafif kasıyor ama iş görüyor. Ailem Xbox alma pc al diyor kararsızım.
İkisi de çok güzel Xbox Series S ailenle oynamak için iyi PC ise kendin için.

Hangisini seversen onu al.
Xbox u arkadaşlarla da oynayabilirim Fortnite olsun, Rocket league olsun ama Pc yede 2 tane kol alıp oynanabilir. Ailem PC almamı istiyor ama kendimi zorlamanın bir manası varmı bilmiyorum. Laptop hafif kasıyor ama iş görüyor. Kararsız kaldım bu yüzden.

Hocam sorun şu laptopu satmazsam eğer PC alamam. Onun dışında oynayacağım oyunlar RDR2 Fortnite Injustice 2 MK 11 FIFA 22 Assassin's Creed Gibi oyunlar. Laptop biraz kasıyor ama iş görüyor. Bilmiyorum hocam ya PC almak için kendimi zorlamaya gerek yok gibi.

Sıkıldığımda 2-3 saat oyun oynarım diye. Laptop hafif kasıyor ama iş görüyor. Kararsızım.

Yok hocam Valorant zaten yakında Xbox'a gelecek. Laptop hafif kasıyor ama iş görüyor. Ailem Xbox alma PC al diyor kararsızım.

Xbox'u arkadaşlarla da oynayabilirim Fortnite olsun, Rocket League olsun ama PC yede 2 tane kol alıp oynanabilir. Ailem PC almamı istiyor ama kendimi zorlamanın bir manası var mı bilmiyorum. Laptop hafif kasıyor ama iş görüyor. Kararsız kaldım bu yüzden.

Söylediğiniz oyunlar xbax Game Pass de var sanırım bence Series S alın ama size kalmış bir şey mesela kimseyi rahatsız etmeden oyun oynamak isterseniz PC

Söylediğiniz oyunlar xbax Game Pass de var sanırım bence Series S alın ama size kalmış bir şey mesela kimseyi rahatsız etmeden oyun oynamak isterseniz PC

Aynen hocam Series S alırsam Game Pass üyelik alacağım zaten. Sanırım Xbox alacağım PC'yi daha sonra alırım, şimdilik zorlamak istemiyorum kendimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı