PC vs Xbox Series S

PS4 eskidi diyorsun ama katılmıyorum. Evet bir PS5 performansı vermez ama ben hâlâ çatır çatır oyunları oynuyorum. Yanlış düşünüyorsun bence.

Önemli olan oynatması değil kaliteli deneyim sunması. Xbox Series S'te 60FPS oynamak varken kimse PS4'te 30FPS oynamak istemez. PS4'ün yavaşlığı da buna ek ayrıca. Eski nesil almak bu dönemde saçmalık bu seneden itibaren yavaş yavaş yeni oyunlar da gelmeyecek PS4'e.

Önemli olan oynatması değil kaliteli deneyim sunması. Xbox Series S'te 60FPS oynamak varken kimse PS4'te 30FPS oynamak istemez. PS4'ün yavaşlığı da buna ek ayrıca. Eski nesil almak bu dönemde saçmalık bu seneden itibaren yavaş yavaş yeni oyunlar da gelmeyecek PS4'e.
Hali hazırda Sony'nin çıkarttığı oyunları oynayacak bir bilgisayarının olmamasının yanı sıra bir Playstation'u da olmayacak. Yeni oyunların videosunu izleyerek keyif alacaksa yine dediğim gibi kendi tercihi elbette. Ben her şekilde PS4 ve PC ikilisini tercih ederim.

Halihazırda Sony'nin çıkarttığı oyunları oynayacak bir bilgisayarının olmamasının yanı sıra bir PlayStation'u da olmayacak. Yeni oyunların videosunu izleyerek keyif alacaksa yine dediğim gibi kendi tercihi elbette. Ben her şekilde PS4 ve PC ikilisini tercih ederim.

Sen merak etme kardeşim azıcık akıllıysa konu sahibi arkadaş gerekirse PlayStation kiralar ileride istediği özel oyunları da oynar.

Ya hocam Pro olsa kaç yazar siz herhalde Sony'nin Pro aşkı olduğunu ve PS5 ile beraber destek vermeye devam edeceğini sanıyorsunuz komiksiniz.
Sebebini belirttim de yazdım zaten, komik olan sensin. Series S mükemmel bir konsol değil, yeni çıkan çoğu oyunda, ışıklandırma ve gölge gibi şeylerin kalitesi Series X'e ve PS5'e göre düşük kalıyor, yeni nesil konsol ya hani. Evet PS4'den 2 kat daha güçlü yaklaşık olarak ama oyun sebebi değişkenlik gösterebilir bu durumda. Series S fetişliği yapmanın bir anlamı yok, bu tamamen kullanıcıya bağlı olan bir durum, zaten forumda yeterince var kitlesi. Ben de kabul ediyorum Series S fiyat konusunda en iyi seçeneklerden birisi. Ama şartlar değişken, bunu da bilmek lazım.

Sebebini belirttim de yazdım zaten, komik olan sensin. Series S mükemmel bir konsol değil, evet PS4'ten 2 kat daha güçlü yaklaşık olarak ama oyun sebebi değişkenlik gösterebilir bu durumda. Series S fetişliği yapmanın bir anlamı yok, bu tamamen kullanıcıya bağlı olan bir durum, zaten forumda yeterince var kitlesi. Ben de kabul ediyorum Series S fiyat konusunda en iyi seçeneklerden birisi. Ama şartlar değişken, bunu dabilmek lazım.

Kardeşim yazdığım yazıyı bir daha okumayı tavsiye ediyorum sana. Bu konsola oyun gelmedikten sonra Pro olmuş düz olmuş süper güçlü olmuş RTX 4090 gücünde olmuş ne anlamı var diyorum kimse fetişliğini falan yapmıyor biri 10 biri 7 yaşında bitmiş makineleri size izah etmeye çalışıyorum insanlar oyun oynamak için alıyor yani yeni nesil konsol dururken kusura bakma eski nesil bir makine "alternatif" bile değil

Kardeşim yazdığım yazıyı bir daha okumayı tavsiye ediyorum sana. Bu konsola oyun gelmedikten sonra Pro olmuş düz olmuş süper güçlü olmuş RTX 4090 gücünde olmuş ne anlamı var diyorum kimse fetişliğini falan yapmıyor biri 10 biri 7 yaşında bitmiş makineleri size izah etmeye çalışıyorum insanlar oyun oynamak için alıyor yani yeni nesil konsol dururken kusura bakma eski nesil bir makine "alternatif" bile değil
Sen de benim yazdığım şeyi anlamıyorsun. Adamın oyun zevkine göre değişen bir şey bu. Belki adam eski özel oyunlar için PlayStation almak istiyor, ben bunu demeye çalışıyorum. Zaten bunun için PS4 Pro "olabilir" dedim, bir alternatif olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı