PC vs Xbox Series S

Sen de benim yazdığım şeyi anlamıyorsun. Adamın oyun zevkine göre değişen bir şey bu. Belki adam eski özel oyunlar için PlayStation almak istiyor, ben bunu demeye çalışıyorum. Zaten bunun için PS4 Pro "olabilir" dedim, bir alternatif olarak.

Konu sahibi arkadaş sorusunda "PlayStation " kelimesini dahi kullanmamış ve önceki mesajlara cevap olarak demiş ki PS5 alacak durumum yok. Eski nesilleri hiç söylememiş direkt güncel oyunları oynatabilen bir sistem arıyor PC de toplamak istemiyor. Sen de diyorsun ki e Pro al. İlk önce benim mesajlarımı okumadan konu sahibi arkadaşın ne ihtiyacı olduğuna bakmanı tavsiye ederim.

Eski nesilleri hiç söylememiş direkt güncel oyunları oynatabilen bir sistem arıyor PC de toplamak istemiyor.
Ben arkadaşın hiç bir mesajında yeni nesil oyunları oynamak istiyorum dediğini görmedim. Artı söylediği hemen hemen birçok oyun eski konsollarda da var. Yeni nesil oyunları oynamak istiyorum deseydi o zaman hak verirdim ama öyle bir şey dememiş.
Sen de diyorsun ki e Pro al.
Al demedim önerdim, okuma kıtlığın mı var?
İlk önce benim mesajlarımı okumadan konu sahibi arkadaşın ne ihtiyacı olduğuna bakmanı tavsiye ederim.
Aynısını sana tavsiye ediyorum.

Ben arkadaşın hiçbir mesajında yeni nesil oyunları oynamak istiyorum dediğini görmedim. Artı söylediği hemen hemen birçok oyun eski konsollarda da var. Yeni nesil oyunları oynamak istiyorum deseydi o zaman hak verirdim ama öyle bir şey dememiş.

Al demedim önerdim, okuma kıtlığın mı var?

Aynısını sana tavsiye ediyorum.

"PS5 alacak bütçem yok. PS4 de eskidi ve PC oyun açmıyor oyun oynamak amaçlı." Konu sahibinin dediği laf budur. Kıtlık kimde şimdi? Adam ayrıca "Hocam sorun şu laptopu satmazsam eğer PC alamam. Onun dışında oynayacağım oyunlar RDR2 Fortnite Injustice 2 MK 11 FIFA 22 Assassin's Creed Gibi oyunlar. Laptop biraz kasıyor ama iş görüyor. Bilmiyorum hocam ya PC almak için kendimi zorlamaya gerek yok gibi."
Lafını da demiş ilk sayfada. Şimdi sen lafını yine başka bir tarafından anlamışsın burada yazan AC'ler FIFA'lar olsun bu oyunları demiş bunlar herhalde atari kuşağından kalma oyunlar senin mantığına göre.Okuduğunu Anlama kursuna gitmeni tavsiye ederim hatta mümkünse bir de göz doktoruna git muhtemelen görmedin önünde yazanları.

Sen de benim yazdığım şeyi anlamıyorsun. Adamın oyun zevkine göre değişen bir şey bu. Belki adam eski özel oyunlar için PlayStation almak istiyor, ben bunu demeye çalışıyorum. Zaten bunun için PS4 Pro "olabilir" dedim, bir alternatif olarak.

Hocam PS alacağımı söylemedim yalnız, PS4 Pro şu an eski nesilde kaldı Xbox Series S hem fiyat hem de yeni olarak daha iyi bir alternatif sanki

Ya hocam Pro olsa kaç yazar siz herhalde Sony'nin Pro aşkı olduğunu ve PS5 ile beraber destek vermeye devam edeceğini sanıyorsunuz komiksiniz.
Playstation düşmanı gibi yorum yapıyor oluşunu garipsiyorum. Xbox ile oynayacağı her oyunu bilgisayarda da oynar. Üstüne bir de konsolda oynayamayacaklarını oynar. Playstation ile xbox karşılaştırılabilir bir eşleşme değil. Xbox alacağıma param elimde kalsın daha iyi.

PlayStation düşmanı gibi yorum yapıyor oluşunu garipsiyorum. Xbox ile oynayacağı her oyunu bilgisayarda da oynar. Üstüne bir de konsolda oynayamayacaklarını oynar. PlayStation ile Xbox karşılaştırılabilir bir eşleşme değil. Xbox alacağıma param elimde kalsın daha iyi.

Hocam Xbox'u kötülemenizi anlayamadım. Gayet iyi bir konsol ama PC daha iyi.

PlayStation düşmanı gibi yorum yapıyor oluşunu garipsiyorum. Xbox ile oynayacağı her oyunu bilgisayarda da oynar. Üstüne bir de konsolda oynayamayacaklarını oynar. PlayStation ile Xbox karşılaştırılabilir bir eşleşme değil. Xbox alacağıma param elimde kalsın daha iyi.

Eski nesil bir makine alıp sonra elinde patlamasın diye uğraşıyorum hiçbir markanın da fanatiği değilim. Konu sahibinin PC'si anladığım kadarıyla oyun için bir PC değil zaten yani Game Pass alsa da oyun oynayamayacak. Örneğin arkadaşın elinde bugün güncel oyunları ve eski oyunları sorunsuz bir şekilde açan PC'si olsaydı o zaman tabii ki PS'e yönelebilir. Ben öyle bir durumda bile PS4 Slim vs alınıp özel oyunlar bitirilip satılmasını önerirdim. Ama şu an böyle bir durum yok ortada. Yani oyun açan bir makine lazım. O halde tekrar diyorum bir tarafta taze yeni nesil bir konsol dururken diğer tarafta biri 10 biri 7 yaşındaki bitik makineleri alacağına hiç almasın daha iyi diyorum.

Geri
Yukarı