PC vs Xbox Series X + MacBook Air M.2

e44mre

Hectopat
Selam, öncelikle elimde bir adet Lenovo Thinkpad ve bir adet mini masaüstü bilgisayar(GPU'su yok) bulunmakta.
Hem okul hem de gündelik hayat için yeni bir cihaz almayı düşünüyorum. Bütçem 40k civari sizce 40bine bir PC toplamak mı yoksa MacBook Air M.2+Xbox Series X almak mı olur? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence MacBook ile işlerinizi halledip Xbox'tan oyunlarınızı oynamanız daha mantıklı bir fikir. Konsolun kendine özgü rahatlığı var. Ayrıca Xbox Store'da oyunlar Steam'den çok çok daha ucuz.

Bence MacBook ile işlerinizi halledip Xbox'tan oyunlarınızı oynamanız daha mantıklı bir fikir. Konsolun kendine özgü rahatlığı var. Ayrıca Xbox Store'da oyunlar Steam'den çok çok daha ucuz.

Hocam peki ben Xbox'ta klavye mouse rekabeyçi oyunları oynayabilir miyim ban vb. riski oluyor mu Warzone Fortnite gibi oyunlarda?

Hocam peki ben Xbox'ta klavye mouse rekabeyçi oyunları oynayabilir miyim ban vb. riski oluyor mu Warzone Fortnite gibi oyunlarda?
Fortnite destekliyor, Warzone hakkında fikrim yok. Klavye mouse ile oynama düşünceniz varsa konsol almayın bence sonuçta konsolu gamepad ile oynamak için alıyorsunuz. Eğer yeterli sayıda oyunda klavye mouse desteği var derseniz mantıklı olabilir hocam. Yine de ben konsolda gamepad kullanılması taraftarıyım alışınca rekabetçi oyunlar çok güzel oluyor.

Hangi Thinkpad modeli? Eğer iyi ise yükseltme yapılarak bilgisayar masrafından kurtulabilirsiniz.

Geri
Yukarı