Xbox Series X vs PC

lroxy1943

Zeptopat
Daha fazla  
Yazın ya Xbox Series X'ya da PC düşünüyorum bütçe 25k falan Xbox Almanya'dan veya Fransa'dan gelecek sizce 25kya PC toplamak mı yoksa Xbox Series X mi Online oyun oynuyorum daha çok Game Pass çok cazip geliyor yardımcı olursanız sevinirim.

Yazın ya Xbox Series X'ya da PC düşünüyorum bütçe 25k falan Xbox Almanya'dan veya Fransa'dan gelecek sizce 25kya PC toplamak mı yoksa Xbox Series X mi Online oyun oynuyorum daha çok Game Pass çok cazip geliyor yardımcı olursanız sevinirim.
Game Pass PC'de de var. Eğer eski oyunları oynayacaksan Xbox 360 oyunlarını falan Series X daha mantıklı olur ama sadece yeni nesil oyunları ve FPS oyunları oynuyorsan PC al.

Televizyon karşısında yatarak oynayacağım dersen xbox ama dediğin gibi online oyunlar, masa başı, klavye gibi bir tercihinizi varsa bence pc çok daha mantıklı. 4060-4060ti bilgisayar bence çok iyi fps değerleri sağlıyor. Xbox'ın avantajı televizyona bağlayıp oynamak. Biraz bakış açısı yani bence.

Rahatlık konusunda Xbox tek geçer fakat Online oyunları neyle oynamak istiyorsunuz cevap buna bağlı. Gamepad ise Xbox klavye fare ise PC alınır.

Xbox klavye mouse desteği sağlayan yüzlerce oyun var aslında biraz da FIFA'cıyım o yüzden galiba Xbox tercih edeceğim yanıtladığın için teşekkürler

Xbox klavye mouse desteği sağlayan yüzlerce oyun var aslında biraz da FIFA'cıyım o yüzden galiba Xbox tercih edeceğim yanıtladığın için teşekkürler
Aslında genel bir bakış açısı açısından söylemek istedim onu. Yoksa bilgisayarı televizyona bağlayıp gamepad ile de oynarsın dediğin gibi klavye de bağlarsın. Hayırlısı olsun.

Series X 3 senelik cihaz ancak çoğu PC'den güçlü şu an alırsanız 5 sene gider 8 9 sene gitseydi alınırdı ancak o paraya sistem dizilir 5 6 sene gider

Yeni konular

Geri
Yukarı