PC vs Xbox

Series S 9.5K civarına kadar düşüyor. Üzerine 2 yıllık abonelik patlatırsanız bilgisayardan çok ucuza geliyor.

Uzun vadeli abonelik alımı var mı hatırlamıyorum. Öte yandan diğer işler için mevcut bilgisayarı kullanırsınız.

Yeni bilgisayar aldığınız zaman Steam'de yapacağınız harcama, abonelikten pahalı olacaktır. Bilgisayar ve Game Pass bütçenizi zorlayacaktır.

Steam yakında USD'ye geçecek. Game Pass 12. ayda bile zam yiyebilir. Şu an için pahalı kabul ediyorum. 6 ay sonra ucuz olacaktır.

Son düzenleme:
Şimdi arkadaşlar orta düzeyde bir PC var yeni nesil oyunları oynatmıyor. Bende Xbox almayı düşünüyordum sonrasında Game Pass'e yapılan zamla kafam karıştı PC'yi satıp yeni bir sistem mi alsam yoksa Xbox mı? İyi bir PC almak istesen 18-20k ama Series S alırsam bana yetecek ne düşünüyorsunuz? Game Pass yeni fiyatları ektedir.
Series S zaten güçlü bir konsol değil PC'de daha rahat oynarsın series's konsoluna göre.

Series S 9.5K civarına kadar düşüyor. Üzerine 2 yıllık abonelik patlatırsanız bilgisayardan çok ucuza geliyor.

Tabii artık uzun vadeli abonelik alımı var mı hatırlamıyorum. Öte yandan diğer işler için mevcut bilgisayarı kullanırsınız.

Yeni bilgisayar aldığınız zaman Steam'de yapacağınız harcama, abonelikten pahalı olacaktır. Bilgisayar ve Game Pass bütçenizi zorlayacaktır.

Steam yakında USD'ye geçecek. Game Pass 12. ayda bile zam yiyebilir. Şu an için pahalı kabul ediyorum. 6 ay sonra ucuz olacaktır.
bende böyle düşünüyorum

Series S zaten güçlü bir konsol değil PC'de daha rahat oynarsın series's konsoluna göre.

Ben Series S'in son çıkan oyunları rahatça oynattığını görüyorum ama PC de tek sorun bütçe.

Aktif olarak aynı ikilemdeyim, korsana gönlün el veriyorsa pc alabilirsin, korsan kullanmam dersen Series S daha avantajlı.

Geri
Yukarı