PC'de aim'imi nasıl geliştirebilirim?

zekke0

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar efendim nasılsınız, inşallah iyisinizdir. Benim şöyle bir sorunum var, PC'de aim'im çok kötü. Yani şu şekilde anlatayım Minecraft'ta adam dibime geliyor, Full zırhım ve ondan çok daha iyi silahım var. Benim diamond sword onun ise tahta kılıcı var. Ve ona rağmen vuramıyorum. Resmen bu olay beni Online oyunlardan soğuttu oynarsam da PvP değil her zaman PvE oynamaya çalışıyorum. Bana önerebileceğiniz bir program ya da taktik falan var mı? Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar efendim nasılsınız, inşallah iyisinizdir. Benim şöyle bir sorunum var, PC'de Aim'im çok kötü. Yani şu şekilde anlatayım Minecraft'ta adam dibime geliyor, Full zırhım ve ondan çok daha iyi silahım var. Benim diamond sword onun ise tahta kılıcı var. Ve ona rağmen vuramıyorum. Resmen bu olay beni Online oyunlardan soğuttu oynarsam da pvp değil her zaman PvE oynamaya çalışıyorum. Bana önerebileceğiniz bir program ya da taktik falan var mı? Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar dilerim.

Ben bu siteyi kullanıyorum gayet verimli deneyebilirsiniz: 3D Aim Trainer: Best Game to Test & Practice your FPS Aim

Teşekkür ederim kibar girişin için, yaani bunun tek yöntemi sık sık çalışmak refleks eğitimleri falan var onlardan yapabilirsin veya internette bulunan aim geliştirme sitelerine başvurabilirsin. Son olarak da Minecraft'ta oynamak istiyorsan eğer kendine bir harita oluştur sonra elinden geldiğince zombi spawnla hepsiyle savaşmaya çalış bu sayede aimini çok daha iyi yerlere getirebilirsin.

Çalışma, emek ve bolca saat. Bir de yetenek lazım, sizde yoksa 10 senedir MC'da PvP atanları yakalamanız pek mümkün değil.

@nevale31 ben kullanmıyorum, SkyWars KDA'm 4 küsür, kol lazım. İyi bir aim ve 8 CPS yetiyor.

Geri
Yukarı