PC'de aim'imi nasıl geliştirebilirim?

Merhabalar efendim nasılsınız, inşallah iyisinizdir. Benim şöyle bir sorunum var, PC'de aim'im çok kötü. Yani şu şekilde anlatayım Minecraft'ta adam dibime geliyor, Full zırhım ve ondan çok daha iyi silahım var. Benim diamond sword onun ise tahta kılıcı var. Ve ona rağmen vuramıyorum. Resmen bu olay beni Online oyunlardan soğuttu oynarsam da PvP değil her zaman PvE oynamaya çalışıyorum. Bana önerebileceğiniz bir program ya da taktik falan var mı? Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar dilerim.
Öncelikle yüksek DPI ve hassasiyet ile oynuyorsanız düşürmeniz lazım.

Çok fazla hile kullanan kişi var Minecraft'da mousen iyi ise cps ini geliştir drag Click butterfly gibi tıklamaları yap.

Git makro kullan. SonOyuncu oynuyorsan %90'ı makro zaten. :)
Makro nedir acaba? Kısaca açıklayabilirseniz çok sevinirim...
Merhabalar efendim nasılsınız, inşallah iyisinizdir. Benim şöyle bir sorunum var, PC'de aim'im çok kötü. Yani şu şekilde anlatayım Minecraft'ta adam dibime geliyor, Full zırhım ve ondan çok daha iyi silahım var. Benim diamond sword onun ise tahta kılıcı var. Ve ona rağmen vuramıyorum. Resmen bu olay beni Online oyunlardan soğuttu oynarsam da PvP değil her zaman PvE oynamaya çalışıyorum. Bana önerebileceğiniz bir program ya da taktik falan var mı? Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar dilerim.
Bir de şunu belirtmek isterim ki sadece MC'de değil R6S, GTA O, CS:GO vb. oyunlarda da öyle.
Çok az. Ben de o ortalamalarda yapıyorum fakat senin oynadığın kişiler en az 1 saniyede 10 küsur yapıyorlar.
benim 35 çıktı iyi mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı