PC'de arka planda kadın konuşuyor

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
YouTube'da bir şey izlerken ya da oyun oynarken arka planda Sirinin sesine benzer bir kadın sesi thirty-sixty falan İngilizce bir şeyler geveliyor, bu kadın ara ara böyle bazen başlıyor saydırmaya, sorun ne olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ses mi?

aynen reis bu ses , valla psikolojim bozuldu , videoya falan bişeye odaklanıyorum ya da pcde geziyorum bir anda pat diye bi başlıyo yerimden sıçrıyorum

aynen reis bu ses , valla psikolojim bozuldu , videoya falan bişeye odaklanıyorum ya da pcde geziyorum bir anda pat diye bi başlıyo yerimden sıçrıyorum
Virüs değil ki, boşuna tarama yapmaya gerek yok. Arama kısmına "Erişim Kolaylığı" yazıp ayarlara gir, aşağıda "Konuşma" gibi bir sekme olur oradan devre dışı bırak.

4iOuu0.jpg

Tarama yapınız ve tarayıcı değiştirmeyi deneyiniz.

googledan kapalı ikende oluyo bu , mesela discordan birileri gruba bişe yazıyo ya o gruba yazılan şeyi okuyo , ne yaptıysam olmadı
Virüs değil ki, boşuna tarama yapmaya gerek yok. Arama kısmına "Erişim Kolaylığı" yazıp ayarlara gir, aşağıda "Konuşma" gibi bir sekme olur oradan devre dışı bırak.

4iOuu0.jpg

Hocam o kapalı zaten de yine ses geliyo

Geri
Yukarı