Çözüldü PC'de ekran gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Twidark

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, 2 gün önce yeni almış olduğum hazır sistem elime ulaştı. Ve bugün "no Signal" hatası almaya başladım. BIOS pilini çıkartıp takmayı vesaire deneyeceğim fakat bu garanti dışına çıkmasına sebep olur mu? Eğer BIOS pilini çıkartıp taktıktan sonra düzelmezse ne gibi çözüm önerileriniz var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
RAM'i sök ve sarı kısımlarını siyeh faber silgi ile sil. Ufak dirençlere zarar verme. Aynı işlemi ekran kartınada yap ama ona da dikkat et. Ayrıca silgi tozu kalıntısı kalmasın.
RAM'i sök ve sarı kısımlarını siyeh faber silgi ile sil. Ufak dirençlere zarar verme. Aynı işlemi ekran kartınada yap ama ona da dikkat et. Ayrıca silgi tozu kalıntısı kalmasın.

Çözüm
Hocam ram'lerimin ikisini de söküp işlemi uyguladım ekran geldi fakat bu sorun tekrar olur mu ? Tekrar tekrar olursa sıfır bilgisayar almamın bir anlamı kalmayacak çünkü.
Tekrar aynı sorunu yaşıyorum fakat bu sefer ekran kartı driverlerini güncellerken oluştu, ne yapabileceğim hakkında bir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Hocam RAM'lerimin ikisini de söküp işlemi uyguladım ekran geldi fakat bu sorun tekrar olur mu? Tekrar tekrar olursa sıfır bilgisayar almamın bir anlamı kalmayacak çünkü.

Tekrar aynı sorunu yaşıyorum fakat bu sefer ekran kartı driverlerini güncellerken oluştu, ne yapabileceğim hakkında bir bilginiz var mı?

RAM'ler uyumsuz olabilir. Tekini çıkarıp deneyin olmazssa ekran kartında bir sorun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı