PC'de FPS düşüşleri

caner1321123

Decapat
Merhabalar PC'ye format attıktan sonra anlık donmalar olmaya başladı. Sistem özellikleri.

Ryzen 5 2600.
GTX 1660 Super.
16 GB RAM.

1 adet 120 GB James Donkey SSD var.
2 adet eski hardisk var.

Sizce bu anlık drop neden kaynaklı? Kaspersky ve Malwarebytes kullanıp tarattım virüs olamaz.

Merhabalar PC'ye format attıktan sonra anlık donmalar olmaya başladı. Sistem özellikleri.

Ryzen 5 2600.
GTX 1660 Super.
16 GB RAM.

2 adet eski hardisk var.

Sizce bu anlık drop neden kaynaklı? Kaspersky ve Malwarebytes kullanıp tarattım virüs olamaz.

Hocam harddisklerinizde sıkıntı olma ihtimali var CrystalDiskInfo'yu indirip sonucu atar mısınız?

Ryzen 5 2600.
GTX 1660 Super.
16 GB RAM.

2 adet eski hardisk var.

Ekran kartı driverinizin sürümü güncel mi? Güncelse sorununuz HDD'lerden kaynaklı olabilir bunun için HDD'leri tek tek takarak test edin.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    66,5 KB · Görüntüleme: 51
  • 2.PNG
    2.PNG
    65,8 KB · Görüntüleme: 37
  • 3.PNG
    3.PNG
    59,7 KB · Görüntüleme: 28
Hocam atmış olduğunuz fotoğraflardan 3.diskte sıkıntı var o diskteki oyunlarda o yüzden drop oluyor artık onu kullanmanızı tavsiye etmem.Eğer alan yetersizse yeni bir harddisk alıp onun içine dosyalarınızı aktarın bunu kullanmayı bırakın.

Hocam atmış olduğunuz fotoğraflardan 3.diskte sıkıntı var o diskteki oyunlarda o yüzden drop oluyor artık onu kullanmanızı tavsiye etmem.Eğer alan yetersizse yeni bir harddisk alıp onun içine dosyalarınızı aktarın bunu kullanmayı bırakın.
tamamdır onu çıkartıp kullanmaya devam edeceğim sorun devam ederse yazarım :) teşekkürler bu arada

Yeni konular

Geri
Yukarı