Çözüldü PC'de görüntü gitti ama sistem çalışmaya devam ediyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nasipte varsa

Hectopat
Merhaba, bilgisayarımı aktif halde kullanırken bir anda monitör kapandı klavye ve mouseninde işıkları gitti, bilgisayar açık halde hala. Neden oldu? Düzelmiyor daha. Yardimci olabilecek var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayarımı aktif halde kullanırken bir anda monitör kapandı klavye ve mouseninde işıkları gitti, bilgisayar açık halde hala. Neden oldu? Düzelmiyor daha. Yardimci olabilecek var mi?

Kasanın üstünde yemiden başlatma tuşu varsa ona basın, yoksa kapatma düğmesine basın (bilgisayarı kapatır) veya basılı tutun. (bilgisayarı yeniden başlatır)

Hocam Kasanın arkasında bulunan şalter ile bilgisayarı kapatın, sonrasında RAM'leri teker teker çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Monitöre görüntü gelmezse RAM'lerden biri bozulmuş demektir.

Hocam kasanın arkasında bulunan şalter ile bilgisayarı kapatın, sonrasında RAM'leri teker teker çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Monitöre görüntü gelmezse RAM'lerden biri bozulmuş demektir.

Düzeldi abi garip bir şekilde RAM'leri çikardim yerlerini degistirdim tek tek denedim akşam olmuyordu şimdi açılıyor.

Geri
Yukarı