Çözüldü PC'de internet kendiliginden gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eminunique

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ3-10105
Gigabyte H470M K
Kingston A-400 240 GB SSD
Hikvision Urien U10 8 GB 3200 Mhz Ram 2X (16 GB )
Meslek
Öğrenci
Öncelikle selam, yeni topladığım bilgisayarımda internet kendiliginden gidip tekrar açmam gerekiyor. Bunun bir çözümü yok mudur? Windows 10 kullanıyorum.
Not: Otomatik olarak bağlan açık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Denedim ama maalesef.

Sizde mi aynı sorunu yaşıyorsunuz?
Arama yerine "güç planını düzenle" yazıp oradaki Kablosuz bağdaştırıcı ayarını en yüksek performansa getirmeyi dener misin?
Not: "Gelişmiş güç ayarlarını değiştir" sekmesinde
1691249513303.png
Öncelikle selam, yeni topladığım bilgisayarımda internet kendiliginden gidip tekrar açmam gerekiyor. Bunun bir çözümü yok mudur? Windows 10 kullanıyorum.

Ethernet kullan.

Aygıt Yöneticisi'nden Wi-Fi adaptörünü bul, sağ tıkla, özellikler de, güç yönetimine gel, güç kazancı için bu aygıtı kapatı bul ve o seçeneği kapat.

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Görev çubuğundaki Wi-Fi simgesine tıklayıp "Ağ ve İnternet Ayarları" seçeneğine tıkla.
2) Açılan pencereden aşağı inip "ağ ayarlarını sıfırla" seçeneğine tıkladıktan sonra şimdi sıfırlaya bas.
3)Yeniden Başlat

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı