PC'de mobil veri ile düşük hız masıl düzeltilir?

Slovenn

Decapat
Yer
Melikgazi/Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Windows 7 kullanıyorum. Bilgisayara mobil veri bağladığım zaman 20Mbps'ye sabitleniyor hız testinde ama telefondan hız testi yapınca 50 60 Mbps görüyorum. Bilgisayarda ise 50'den başlayıp en son 20 de bitiyor. Nasıl düzeltebilirim?

Arkadaşlar merhaba, Windows 7 kullanıyorum. Bilgisayara mobil veri bağladığım zaman 20Mbps'ye sabitleniyor hız testinde ama telefondan hız testi yapınca 50 60 Mbps görüyorum. Bilgisayarda ise 50'den başlayıp en son 20 de bitiyor. Nasıl düzeltebilirim?

Kablolu mu, kablosuz bağlantı mı yapıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Sürücü güncelleştirmesi yapabilirsiniz. Donanım sorunu vb olabilir. Durduk yere mı oluştu bu sorun veya kullandığınız günden beri mi var?

Sürücüler eski laptop olduğu için güncel değiller yani yayınlananların en sonuncusunu indirdim. Ne zamandır var hatıralamıyorum fakat sanırım 2 3 ay oldu.

Telefonda mobil veri ile 50 mbps alırken laptop'a bağladığımda 20 mbps almak tuhaf geldi.

Sürücüler eski laptop olduğu için güncel değiller yani yayınlananların en sonuncusunu indirdim. Ne zamandır var hatıralamıyorum fakat sanırım 2 3 ay oldu.

Telefonda mobil veri ile 50 Mbps alırken laptopa bağladığımda 20 Mbps almak tuhaf geldi.

Laptop eski olduğu için bu tarz sorunlar daha normal. Bakım yapılıyor mu? Onun dışında 2-3 ay içerisinde olması zamanla donanımdan kaynaklı olabilir. Kaldı ki telefonun 50Mbps alması normal veya daha fazla. Ancak bilgisayar eğer desteklemiyor veya dediğimiz gibi sorunlardan dolayı bir anda düşmeler düşük hızda stabil olmalar olabilir. Sürücüyü kaldırıp tekrar kurmayı deneyin veya ağı sıfırlayın.

Windows 7 kullanıyorum ağ ayarlarını nasıl sıfırlayabilirim?

Eğer bilginiz varsa , i5 M-460 2.53 GHz işlemci 6 GB RAM, AMD Mobility Radeon HD 5470 1GB ekran kartı var laptopta Windows 11 kurmak istiyorum UEFI bypass ile. Performans nasıl olur?

Windows 7 kullanıyorum ağ ayarlarını nasıl sıfırlayabilirim?

Eğer bilginiz varsa, i5 M-460 2.53 GHz işlemci 6 GB RAM, AMD Mobility Radeon HD 5470 1GB ekran kartı var laptopta Windows 11 kurmak istiyorum UEFI bypass ile. Performans nasıl olur?

Ayarlardan veya internet simgesinden ağ ve internet öğesini seçtikten sonra aşağıda ağ sıfırlama olması gerekiyor. Oradan sıfırlayabilirsin. Onun dışında bu özellikte laptop Windows 10 kullanabilirsiniz. Windows 11 hiç önermem. Sistem için iyi olmayacaktır. Güvenlik güncelleştirmesi alan eski Windows 10 sürümleri önerebilirim. Oyunları rahat oynamak için. Onun dışında güncel Windows 10 kullanabilirsiniz. Eğer oyun oynanmıyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı