PC'de PS4 kolundan ses gelmiyor

Cihan12

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben PS4 gamepad'i aldım. Ama ses cıkısı olarak herhangı bir cıkıs gozukmuyor. PC'de PS4 gamepadımın hoparlorunu nasıl kullanabılırim? Bır drıver falan mı yuklemem gerekıyor? DS4 Windows yazılımını yukledım bu arada, yardımcı olursanız sevınırım.

Merhaba arkadaşlar, ben PS4 Gamepad'i aldım. Ama ses cıkısı olarak herhangı bir cıkıs gozukmuyor. PC'de PS4 gamepadımın hoparlorunu nasıl kullanabılırim? Bır drıver falan mı yuklemem gerekıyor? DS4 Windows yazılımını yukledım bu arada, yardımcı olursanız sevınırım.

Hayır hocam ses gelmez. DS4 programı zaten kolu Xbox kolu(konfigirasyon açısından) gibi gösteriyor deneyimlerime göre. Sadece PS4'e takarsanız ses gelir.

Kabloyuda bagladım Wireless controler diye bir şey cıktı ama yıne ses gelmıyor ne kolun jak gırısınekulaklık takınca ne de kolun kendı hoparlorunden.

Oyunun içinden seç ses çıkışını eğer gene de olmazsa olmuyor demek.

Kabloyuda bagladım Wireless controler diye bir şey cıktı ama yıne ses gelmıyor ne kolun jak gırısınekulaklık takınca ne de kolun kendı hoparlorunden.
DS4Windows içinde ayar vardır mutlaka. DualSense ile ses alıyorum ben.

Hemen hemen sürücüleri bile aynı. Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.

Peki o zaman neden olmuyor hocam, ortada DualSense ile farklı bir olay var ki olmuyor. Ve soru sormuştum edite tamam dememişim "sizceyi" silmiştim tekrar düzenliyorum normal bir soru sormuştum. (ve ya arkadaşta sorun var onu da ekliyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı