PC'de RDR 2 DualSense ile oynanabilir mi?

Oynanır hocam. Dual Sense ile denemek isterdim. Uygun kablo ile kullanabilirsiniz.

USB kablo ile oynayabilirsin.

Dostum senin paylaştığın konu benim sorumla alakası yok. Orada DualShock 4 sorulmuş. Ben dualsense sormuştum. Hatta sorumu o başlık altında sormuştum. Orada ki moderatör Lintos "Başka konuların altına sorununuzu yazmak yerine kendi konunuzu açın." diye yetkilerimi bir süreliğine kısıtlayıp bu konuyu oluşturdu bana.

@Lintos dostum bak orada konuşturmadın, bu konuyu açtın bari burada cevaplasaydın. Bak Epic'ten alınmış bir RDR2 var. Benim bildiğim bunu ek bir program kullanmadan sadece Xbox koluyla kullanabiliyorum. (Sadece Steam Playstasion desteği veriyordu) eğer yanılıyorsam denemek için gidip bir PlayStation kolu alacağım ama yanlış bilgi ile gidip boşa para harcamak istemiyorum.

Dostum senin paylaştığın konu benim sorumla alakası yok. Orada DualShock 4 sorulmuş. Ben dualsense sormuştum. Hatta sorumu o başlık altında sormuştum. Orada ki moderatör Lintos "Başka konuların altına sorununuzu yazmak yerine kendi konunuzu açın." diye yetkilerimi bir süreliğine kısıtlayıp bu konuyu oluşturdu bana.

@Lintos dostum bak orada konuşturmadın, bu konuyu açtın bari burada cevaplasaydın. Bak Epic'ten alınmış bir RDR2 var. Benim bildiğim bunu ek bir program kullanmadan sadece Xbox koluyla kullanabiliyorum. (Sadece Steam Playstasion desteği veriyordu) eğer yanılıyorsam denemek için gidip bir PlayStation kolu alacağım ama yanlış bilgi ile gidip boşa para harcamak istemiyorum.
DualSense kolunun desteği ile ilgili hiçbir bilgim yok fakat başka birinin konusuna başka bir soru sorarsanız o soru yeni konu olarak taşınır ve gerekli işlemler uygulanır. DS4 kolunu her şekilde RDR2 için kullanabilirsiniz. Bazı arkadaşların oyununda DS4 kolu Xbox kolu olarak görünmüş, oyunda kronik bir sorun olabilir belki fakat her şekilde DS4 kolu RDR2 için kullanılabilir.

Eğer Epic Games kolu görmeme gibi ısrarcı bir tavır sergilerse şuradan DS4Windows yazılımı indirebilirsiniz.

Bu yazılım kolu Xbox kolu olarak gösterir ve uyumsuzluk sorununu tamamen ortadan kaldırır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı