Çözüldü PC'deki HDD sağlığı nasıl öğrenilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

onurryazgann

Hectopat
Daha fazla  
PC'mi 3 kere formatlanmış birisi olarak HD Sentinal'in verilerine güvenmiyorum. Çünkü program sağlığın %100 olduğunu söylüyor ve bu mümkün değil. İki yıllık, açıldığında kendine gelmesi 5dk süren bir PC için en azından mümkün olmamalı. En doğru sağlık bilgisini öğrenmenin bir yolu var mı? Ya da HDD'nin %100 sağlıkta olması normal mi? (ki bence kesin değil. )

Son düzenleyen: Moderatör:
CrystalDiskInfo indirip SS atın.
Smart verilerine bakmak gerek.
@Assecreed

PC'mi 3 kere formatlanmış birisi olarak HD Sentinal'in verilerine güvenmiyorum. Çünkü program sağlığın %100 olduğunu söylüyor ve bu mümkün değil. İki yıllık, açıldığında kendine gelmesi 5dk süren bir PC için en azından mümkün olmamalı. En doğru sağlık bilgisini öğrenmenin bir yolu var mı? Ya da HDD'nin %100 sağlıkta olması normal mi? (ki bence kesin değil. )

CrystalDiskInfo kullanabilirsiniz.

Artı -1 Eksi
HD Sentinal'in verilerine güvenmiyorum. Çünkü program sağlığın %100 olduğunu söylüyor ve bu mümkün değil. İki yıllık, açıldığında kendine gelmesi 5DK süren bir PC için en azından mümkün olmamalı.
Bu mümkün. 5 dakikada kendine gelme sorunu disk yavaşsa olabilir.

Dosya Ekleri

• IMG20210613165917.jpg
    IMG20210613165917.jpg
    298,6 KB · Görüntüleme: 52
Programı indirdim burada da iyi diyor. Ama 2 yıl oldu alalı PC'yi.
Pek fazla çalışmamış normal ama yine de Smart verilerini ondalık olarak atın.

Pek fazla çalışmamış normal ama yine de Smart verilerini ondalık olarak atın.
IMG20210613170845.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı