Pcdeki internet telefondakinden cok yavas

• Konuyu başlatan eedd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 264

eedd

Decapat
Arkadaşlar telefonda 10.5 mb/sn indirme 12.5mb/sn yükleme alıyorum fakat PC'de indirme 1.48 yükleme 6.06 arası gidip geliyor nasıl çözebilirim?

Ethernet ile de dener misiniz? Bakalım onda ne kadar alacaksınız.

Ethernet odama çok zor ondan şundan sipariş edeceğim 1200MBPS kendi PC'mde Wi-Fi yok masaüstüde ve PC'mdeki internet sağlayan USB biraz dandik.

Bundan

Dosya Ekleri

• IMG_8063.png
    IMG_8063.png
    144,4 KB · Görüntüleme: 12
Ethernet odama çok zor ondan şundan sipariş edeceğim 1200MBPS kendi PC'mde Wi-Fi yok masaüstüde ve PC'mdeki internet sağlayan USB biraz dandik.

Bundan
1300 Mbps alabileceksen bunu al, yoksa gereksiz olur. 150-300 Mbps verenleride var. Boşu boşuna 20 dolar verme. İnternet paketiniz ne kadar veriyorsa o kadar alabilirsiniz.
Birde var ise anakart modelinizi söyleyebilirmisiniz eğer ki Laptop ise Wi-Fi kartı eski olabilir. Bu yüzden düşük hızlar alıyor olabilirsiniz.

1300 Mbps alabileceksen bunu al, yoksa gereksiz olur. 150-300 Mbps verenleride var. Boşu boşuna 20 dolar verme. İnternet paketiniz ne kadar veriyorsa o kadar alabilirsiniz.
Bir de var ise anakart modelinizi söyleyebilir misiniz eğer ki laptop ise Wi-Fi kartı eski olabilir. Bu yüzden düşük hızlar alıyor olabilirsiniz.

Masaüstüyümde anakart modelimi bilmiyorum.

Birde var ise anakart modelinizi söyleyebilirmisiniz eğer ki Laptop ise Wi-Fi kartı eski olabilir. Bu yüzden düşük hızlar alıyor olabilirsiniz.
Amd ryzen 5 4600G - A520MHDV ikisinden biri anakart işte..

sistemde wifi kartı olduğunu sanmıyorum wifiyi usbden alıyor

internetteki en önemli konulardan birisi evinin içinde ve modeminde kullandığın kablodur, ben türknet kullanıyorum sürekli bu sorunu yaşıyordum 50 kez türkneti aradım artık gerçekten iptal ettirme durumuna geldim ama bir bilirkişi gelip baktığında modem kablosunda ve dışardan eve gelen kablolada sürekli bağ olduğunu(kablo kesik sonra tekrardan bağlanma yani tek kablo şeklinde dğil) olduğunu fark ettik bunu düzelltik şuan çok memnunum. Kabloları elektrikevreni.com | Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri buradan alabilirsin ben memnunum.

internetteki en önemli konulardan birisi evinin içinde ve modeminde kullandığın kablodur, ben türknet kullanıyorum sürekli bu sorunu yaşıyordum 50 kez türkneti aradım artık gerçekten iptal ettirme durumuna geldim ama bir bilirkişi gelip baktığında modem kablosunda ve dışardan eve gelen kablolada sürekli bağ olduğunu(kablo kesik sonra tekrardan bağlanma yani tek kablo şeklinde dğil) olduğunu fark ettik bunu düzelltik şuan çok memnunum. Kabloları elektrikevreni.com | Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri buradan alabilirsin ben memnunum.
Bizim kabloda sorun varda benım telde int cok iyi pcde int aşırı kötü sorun o

Masaüstüyümde anakart modelimi bilmiyorum.

AMD Ryzen 5 4600G - A520MHDV ikisinden biri anakart işte.

Sistemde Wi-Fi kartı olduğunu sanmıyorum Wi-Fi'yi USB'den alıyor

Anakartınız bu biraz araştırdım üzerinde Ethernet girişi var lakin bazı yerlerde Wi-Fi destekler yazıyor, bazılarında yazmıyor çözemedim birazcık üzerinede baktım ama göremedim muhtemelen yok. Ayrıca anakartınız Ultra M.2 SSD diye bir şeyi destekliyormuş ve bu giriş saniyede yazma için 32 GB hızları destekliyormuş(NOT : Böyle hızda M.2 SSD yok en yakını 30 GB diye biliyorum.). Normalde Gen 3 SSD'ler Maksimum 3-4 GB destekler ama bunda Ultra gen 3 var ilginç bir anakart. Ayrıca SATA SSD destekleme limitide 6 GB bu hıza ulaşan sata ssd var mı orası muamma.

Yeni konular

Geri
Yukarı