PC'den durduk yere sistem bildirim sesi geliyor

ANIL REİSOĞLU

Hectopat
Merhabalar benim şoyle bir sorunum var; Windows'umda arka planda ses açma kapatma sesi geliyor. Sağ aşağıda hoparlörü kapatır açarsınız ya öyle bir ses. Dingg diye böyle ama 2 kere art arda. Ben klavye takılması veya başka bir şeydendir diye çektim USB bağlı ne varsa ama gene bulamadım. Aklına gelen veya bu sorunla daha once uğraşmış biri varsa ve söylerse sevinirim. Yeni bir program veya guncelleme atmadım son zaman PC'ye.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP DV-6700 bilgisayarımda uzun zaman önce yaşıyordum ses kartının sürücülerini kontrol et ve aygıt yöneticisinden hangi aygıtın bağlandığına bak. Olmadı ses ayarlarından sistem seslerini kapatabilirsin. Herhangi bir sorun teşkil etmez.

Ben aynı sorunu USB portu arızalı olan bir cihazda yaşamıştım. Çözüm yolu ise o USB portunu devre dışı bırakmak olmuştu. Denemenizi öneririm. Stabil çalışmayan ya da gereğinden düşük hız veren bir USB portu varsa onu devre dışı bırakın sorun çözülecektir.

Bu kasa masaüstü ama USB bağlanma sesi değil, bu sistem sesi diye geçiyor. Sağ tarafta hoparlörden ses açma kapama yaparsan daha iyi anlarsın dediğimi.
O benim Wi-Fi Dongle'da oluyordu. Eğik durunca bir giriyor bir çıkıyordu, iyi oturduğuna dikkat et.

Cihaza bağlı USB yok.
Sorunum çözüldü arkadaşlar teşekkürler kullandığım ama hiç düşnemeyeceğim bir programdan çıktı teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı