PC'den gelen garip ses

Exelity

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR4 3200MHz
SSD veya HDD modeli
1 TB Seagate
Ekran kartı
RX 6400
Anakart
Gigabyte H610M
İşlemci
i3 12100f
Herkese selam, bugün PC'de otuturken PC'den gelen cızırtı benzeri, sanki HDD'nin çalışma sesi gibi bir ses geldiğin fark ettim. İşin garip kısmı YouTube'dan video açınca ses kesiliyor, videoyu durdunca ses devam ediyor. Hard disk kısmına kulak dayadım ses oradan değil, işlemci fanından değil, egzoz fandan değil, ekran kartı zaten 60 derece altında fan çalıştırmıyor. CPU fanının o taraflardan geliyor sanki ses. Videoda CPU fanı hariç tüm fanların gücünü kestim CPU fannı durdurunca da değişen bir şey olmuyor ses sanki anakarttan geliyor.
Video

Herkese selam, bugün PC'de otuturken PC'den gelen cızırtı benzeri, sanki HDD'nin çalışma sesi gibi bir ses geldiğin fark ettim. İşin garip kısmı YouTube'dan video açınca ses kesiliyor, videoyu durdunca ses devam ediyor. Hard disk kısmına kulak dayadım ses oradan değil, işlemci fanından değil, egzoz fandan değil, ekran kartı zaten 60 derece altında fan çalıştırmıyor. CPU fanının o taraflardan geliyor sanki ses. Videoda CPU fanı hariç tüm fanların gücünü kestim CPU fannı durdurunca da değişen bir şey olmuyor ses sanki anakarttan geliyor.
Video
Hocam bu sorun hoparlörden kaynaklı. Hoparlörün JAK Kablosunda sorun olabilir. Onu bi hareket ettirmeyi dene.

Video

Bende de oluyordu sanırım süreklimi oluyor yoksa bir kısa süreliğinemi oluyor ?

Bende de oluyordu sanırım süreklimi oluyor yoksa bir kısa süreliğinemi oluyor ?
sürekli bu şekilde yeni farkettim belki yeni olmaya başladı kasanın kaağı kapalıydı normalde, dedğim gibi video açınca düzeliyor onun harici sürekli yapıyor

Ses çok rahatsız edici artık dikkat ettğimden mi bilmiyorum ama, sorun nerededir. Aynı sorunu yaşayan var mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı