PC'den PS4'e geçiş tavsiyeleriniz

Pozitifdeger

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar... Son birkaç aydır PC'den PS4'e geçme isteğim var fakat istek olduğu kadar da aklımda soru işaretleri var bunlardan birkaçını sizlere sorup tavsiyelerinizi almak istiyorum öncelikle 7 yıldan fazla süredir PC oyuncusuyum ve hiç Gamepad kullanmadım sizce alışmam ortalama ne kadar sürer? Ve daha önce benim gibi uzun süre PC oyuncusu olup sonradan konsol a geçiş yapmış arkadaşlar varsa alışma sürecini hızlandırmak adına tavsiye verebilirseler çok sevinirim.

Bir de PS4'ü ikinci el almak düşüncesindeyim alırken dikkat etmem gereken noktalar nelerdir?

Mevcut sistemimi satmadan PS4'e geçiş yapamayacağımdan dolayı öneri ve düşünceleriniz benim için çok önemli şimdiden teşekkür ediyorum 😊

Vallahi hocam, bende çok PS3 istiyordum aldım, önce kendimi GTA 5'de denedim yavaş yavaş insan alışıyor Gamepad'e, daha sonra FPS oyunlarını deneyim dedim. Crysis 3, Call of Duty serisi, başta zor geliyor ama sonra alışıyorsun, konsolu almadan önce korkuyordum ya oynayamazsam diye :)

PS4'e geçmek bence çok mantıklı değil. İlla özel oyunlarını oynamak istiyorum derseniz PS kiralayan yerler oluyor. O tarz bir çözüm daha ucuza gelir. Bir gamepad alıp ekran kartını güncellemeniz daha yararınıza olur bence.

İnternet vs. işlerimi halletmek amaçlı bir laptop mevcut aslında uzun zamandır PC kullandığım için ve büyük ekranda yatarak oynamanın biraz daha rahat göründüğü için değişiklik yapmak istemiştim eğer oyun vs. sorun değil fakat sadece oyun yönünde PC kadar zevk vermeyecek ise bir süre daha askıya alabilirim geçiş işlemini.

PS5 düşündüm fakat mevcut sistemi sattığımda üzerinde artacak miktar azaldığı için benim için uygun olmuyor maalesef.

İnternet vs. işlerimi halletmek amaçlı bir laptop mevcut aslında uzun zamandır PC kullandığım için ve büyük ekranda yatarak oynamanın biraz daha rahat göründüğü için değişiklik yapmak istemiştim eğer oyun vs. sorun değil fakat sadece oyun yönünde PC kadar zevk vermeyecek ise bir süre daha askıya alabilirim geçiş işlemini.

PS5 düşündüm fakat mevcut sistemi sattığımda üzerinde artacak miktar azaldığı için benim için uygun olmuyor maalesef.
PS5'in fiyatı meçhul ama çok pahalı olacağı kesin. Oyun fiyatları zaten konsollarda hep yüksek. Ben sizin yerinizde olsam ekran kartı günceller devam ederdim.
Televizyon karşısında şu videodaki gibi yapıp kullanabilirsiniz :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öneri sunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum anlık düşünce değişimi yapmadığım sürece konsol planımı askıya aldım ileride PC'den iyice sıkılmam durumunda geçiş yaparım diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı