PC'den PS4'e geçiş

Karamamba

Hectopat
Daha fazla  
S.A arkadaslar. 2011 yilinda 2.800 liraya HP masaustu bilgisayar almistim. Bilgisayarim toplama degildir. Bir cok oyun oynadim cam gibi goruntu veriyor oyunlarda. Simdi ise artik pek kullanmiyorum. Bilgisayar konsollara merak sardim. PS 4 alicağım. GTA 5'i alicağım ama konsol alincada anca 1 tane oyun alabilirim. Oyunlar cok pahali. sizce deger mi almaya yoksa bilgisayara devam mi etsem? Bilemedim. Bilgisayara derseniz Gta 5'nin PC versiyonunu satin alicağım. Benim masaustu beni kac sene goturur sizce ? Eger PC 4 alirsam FPS oyunlari zor diyorlar. Alismasi zor mu bayağı? Hangisini onerirsiniz? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC alınca oyun sıkıntınız olmuyor da PS 4 alınca mı oyun sıkıntınız oluyor? PS 4 oyunları alınca para veriyorsunuz da PC oyunları alınca dut yaprağı mı veriyorsunuz? Masaüstü PC'niz ile ilgili detaylı bilgi veriniz.

Son düzenleme:
Pc den ps4'e geçerek en iyisini yaparsınız. Sizin bilgisayar GTA 5'i kaldıracağından bile şüpheliyim. Sizin için en iyisi ps4 almak. Ayrıca fps oyunlarını oynamak zor falan değil. Sadece alışman lazım. Senin alışman için bir hafta boyunca oyun oynamak gerek. Bir hafta sonra aynı klavye fare gibi oynuyor olursun.
Forever PS4:):):)

image.jpg
image.jpg
Ben Haziranın 30 unda aldım iyi ki de almışım. Sana da tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı