Elektronik PCH-Skygate 5600 6750 XT hazır sistem 16.899 TL!

xakiran

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC Hocası’nın üst segment için fiyat/performans amacıyla topladığı ve tek tek sistem toplayan kişiler için karlılık sağlayan bir hazır sistem olmuş.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Üst segment için F/P amacıyla toplanan ve tek tek toplamaya göre ciddi bir karlılık sağlayan bir hazır sistem olmuş.

Abi ya keşke param olsaydi da alsaydim uygun bayağı.

Anakart kötü, SSD kötü, kasa kötü, PSU kötü.

F/P olacak diye 5600 ve 6750 XT'yi bu rezil parçalarla kullanmazdım ve almazdım.

Anakart böyle bir sisteme hakaret zaten. SSD'de aynı şekilde. Kasa hadi tamamda bari PSU'su kaliteli olsun. RAM ehhh denilebilir.

İçindeki PSU Cougar XTC 600, OTP korumasının olmaması bir eksi, ama bazı durumlarda PSU başka bir korumayı tetikleyebiliyor OTP'nin alanına giren bir durumda. Her zaman olan bir şey değil.

Ana kapasitöre (hold up cap) 105 derece Japon demiş, ama 500W'lık XTC'nin içinde Teapo marka bir kapasitör var. Teapo Tayvanlı bir kapasitör şirketi, en azından 105 derece tutuyor, bir de 330uF hold up cap ama bu 500W'lık model için, 600W'lıkta 370uF civarıdır diye tahmin ediyorum.

İlginç bir nokta daha, Cougar'ın sitesinde OCP koruması olduğu yazarken EDM PDF dosyasında OCP koruması yazılmamış.

Sadece ekran kartının 11, 500TL olduğunu düşünürsek iyi bir fiyat, kasaya pek güvenemedim, diğer parçaları da pek inceleyemedim
yatacağım, özür dilerim :)
Kasaya yorumlarınızı bekliyorum, bu arada sistemde 5500 var ancak işlemcilere geldiğimizde 5600 seçili olduğunu görüyorsunuz, haberiniz olsun.
Yani 6750XT-5600
Siz hocalarımızdan değerlendirme ve değişmesi gereken parçaları bekliyoruz.
Video:

Yeni konular

Geri
Yukarı