PCH Venom 2 Hazır Sistemi Nasıl Buldunuz?

Mağaza linki?

Neyse buldum.

Güç kaynağı kötü.

Anakart en düşük seviye yine.

Ekran kartı RX 570 olmalıydı.

Kısacası olmamış.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PCH Venom 2 hazır sistem sizce nasıl?
Biraz daha çıkma imkanınız varsa V4'ü öneririm. A320M anakartı gelecekte UPGRADE için oldukça sınırlı seçenekler sunuyor, B450M kullanıyor sanırım V4 bu da en azından Ryzen 3600X takabileceğiniz anlama geliyor. 1650 geleceğin 1050 Tİ'ı olmaya aday bir ekran kartı çok önermiyorum bu yüzden. Ryzen 2300X dediğimiz işlemci 4 çekirdekli bir işlemci, 4 çekirdek olan hiç bir işlemciyi artık önermiyorum. ki ben hala İ5 4460 kullanıyorum Ryzen 3900X'lerin çıkışıyla birlikte geçiş yapıp elimdekini satacağım. Nedeniyse tamamen 4 çekirdek; slutter sorunu yaratıyor ve bu slutter oyunun akıcılığını alıp götürdüğü için oyunda FPS yüksek bile olsa oyun oynanmaz hale geliyor (GTX 970 kullanıyorum yanında da.) Dediğiniz sistem 1-2 yıl vadede yeterli gelecektir ama Slutter sorunu kaçınılmaz olacak ve Anakartınız çok da yeterli olmadığı için değiştirme yaparken anakartıda değiştirmeniz gerekecek. Önerim kesinlikle biraz daha para biriktirmeniz yönünde. (Elimden geldiği kadar detaylı anlattım, sorunuz varsa rahatlıkla cevaplarım.) Farkettiyseniz BF V testi yok çünkü 4 çekirdekli işlemci büyük ihtimalle BF V'de Slutter dan oyunu oynatmayacaktır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı