PCHLord sistem vs Donanım Arşivi Uber

DenizHanDemircan

Hectopat
Daha fazla  
4700 TL civarı bütçem olacak eğer sizin daha iyi bir öneriniz varsa söyler misiniz ya da hangisini almalıyım?
RAM önemli değil onu sonradan bir 8 daha alarak büyütebilirim.
Bir de SSD 240 olabilir 5000 TL üstü olanın SSD'sini düşürüyorum o şekilde 4850 civarı oluyor bende 1TB HDD var.

Son düzenleme:
Donanım Arşivi Uber daha mantıklı bence. Hem ileride RAM' e para harcamayacaksın hem de daha az para vereceksin. Super ile Ti arasında çok az bir fark var.
Donanım Arşivi Uber daha mantıklı bence. Hem ileride RAM' e para harcamayacaksın hem de daha az para vereceksin. Super ile Ti arasında çok az bir fark var.
Ekran kartının modeline dikkat etmedim, tek fanlıymış. Videosu vardır kanalında sıcaklıkları tatmin edici değilse öbürünü seçebilirsin yada ekran kartını değiştir özelleştirme kısmından, sevgiler.

Ekran kartının modeline dikkat etmedim, tek fanlıymış. Videosu vardır kanalında sıcaklıkları tatmin edici değilse öbürünü seçebilirsin yada ekran kartını değiştir özelleştirme kısmından, sevgiler.
öncellikle yardımın için teşekkürler ama ekran kartı ozelleştirmede +1000 tl fark var

ha birde rx580 8gb mi daha iyi yoksa gtx 1660 super 6 gb mi

öncellikle yardımın için teşekkürler ama ekran kartı ozelleştirmede +1000 tl fark var

ha birde rx580 8gb mi daha iyi yoksa gtx 1660 super 6 gb mi
1660 Super RX 590' dan bile daha iyi bir kart. Tek fanlı olması beni düşündürdü yoksa gözü kapalı 1660 Super olan sistemi tercih edin derdim. Kullanan veya tecrübesi olan arkadaşlar yazacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı