Unlost Eco Plus vs Donanım Arşivi Uber

• Konuyu başlatan TawS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 951
Bütçe
4.000-5.000TL

TawS

Centipat
Arkadaşlar bir bilgisayar almayı planlıyorum. Ama çok kararsız kaldım. Arkadaşlarıma bilgisayar sorsam hep bu ikisini gösteriyorlar ya da AMD'yi kötülüyor. Bu iki bilgisayardan birini seçebilir misiniz ya da önerir misiniz? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uber'in videoda tanıtılan donanımlarına sahibim. Şu anda satılan kasa değişmiş (daha iyi olmuş diyenler var), ekran kartı markası değişmiş, PSU değişmiş, anakart değişmiş, RAM değişmiş, SSD değişmiş. O yüzden benim aldığım sisteme göre yorum yapmam mantıksız olur. Yorum yapacaklar da bu değişikleri göz önünde bulundursunlar.

Beyler Uber sistemdeki kasa ve psu'ya bir gözatın derim 144hz monitör ile alırsanız fazla bir fiyata geliyor 144hz uber de en ucuz 1.300tl ama unlost'ta 1000tl 300 lira fark var
Uber önceden 4000tl ve kaliteli ürünler vardı fsp psu vs şimdi 4.400tl kasa + psu kalite düşüp fiyat artmış saçma sapan içine ettiler sistemin
bak bütçe için istiyosan unlost al uber ile aralarında 3-5 fps fark vardır.

Arkadaşlar bir bilgisayar almayı planlıyorum. Ama çok kararsız kaldım. Arkadaşlarıma bilgisayar sorsam hep bu ikisini gösteriyorlar ya da AMD'yi kötülüyor. Bu iki bilgisayardan birini seçebilir misiniz ya da önerir misiniz? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Uber de gayet güzel ama şuna bakmanızı öneririm:
Beyler Uber sistemdeki kasa ve psu'ya bir gözatın derim 144hz monitör ile alırsanız fazla bir fiyata geliyor 144hz uber de en ucuz 1.300tl ama unlost'ta 1000tl 300 lira fark var
Uber önceden 4000tl ve kaliteli ürünler vardı fsp psu vs şimdi 4.400tl kasa + psu kalite düşüp fiyat artmış saçma sapan içine ettiler sistemin
bak bütçe için istiyosan unlost al uber ile aralarında 3-5 fps fark vardır.

İki sistemdeki monitörler aynı değil. Biri C24G1 diğeri VX2458...

C24G1, XX2458'in çok önünde.

1000tl monitör arıyorsan sistemden ayrı olarak burdan alırsın, dahili hoperlörü de var:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı