Uber [Donanım Arşivi] vs Unlost X V3

Covid19

Centipat
Adsız.png

pctoplama.png

Her iki bilgisayarda özelleştirmeler yaptım fiyatları yukarıda yazıyor siz olsaydınız hangisi tercih ederdiniz? Neden?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    33,3 KB · Görüntüleme: 33
  • pctoplama.png
    pctoplama.png
    38,3 KB · Görüntüleme: 32
Gamepower markası pek önerilmiyor diye biliyorum, bunun dışında ramlari bende seçtiğinden aldım ama çok meraklı değilsen rgb alma bi hafta sonra bakmıyorsun bile, birde 3600xle imkanın varsa bi soğutucuda al kendi soğutucusu hem çok dengesiz çalışıyor hemde yetmiyor galiba oyunlarda 70+ oluyor genelde. İnventustan da için rahat bi şekilde alabilirsin güvenilirlik açısından. İnce hesap beni mağdur ettiği için önermiyorum.

Eki Görüntüle 528357

Eki Görüntüle 528358

Her iki bilgisayarda özelleştirmeler yaptım fiyatları yukarıda yazıyor siz olsaydınız hangisi tercih ederdiniz? Neden?

9bin tl bandında bir bütçen varsa ben tek tek alabilirim ve toplarım diyorsan, hazır yerine kendin topla hem daha kaliteli bileşenlerin olur hemde daha uygun fiyata almış olursun ama illa hazır diyorsan inventus gerçekten güvenilirdir alabilirsin ama 9800tl ye 2070'li bir sistem çok rahat alırsın. İtopya, sinerji ve incehesap cuma günleri indirimlerini takip et daha kaliteli parçalar topla 👍

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı