pci basit iletişim denetleyicisi

Avasar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar fazla yazmak istemiyorum çünkü türkçeyi çok iyi bilmiyorum nerde virgül nerde nokta bırakılacagını bilmiyorum ikide bir banlanıyorum bu konuda önceden söyliyimde siz sor sorarsanız banlanmış olabilirim ayrıca bu konuda yöneticilere sitemim var bu nedir çok abartılı türkçe düşkünü şuanda bize bu ortamı sunan yazılım xenforo o kadar türkçeyi savunan bir yönetim varsa kendi scriptı yazsaydı xenforo scirpti kullan yabancı domain kullan hosting kullan gel burda üyelerine eziyet et neymiş türkçe düzgün yaz düzgün yazıyoruz zaten neymiş virgül koyacakmişsin nokta koyacakmışsın askeri sitemi anlamadım neyse arkadaşlar 3tane hesabım 7 günlük banlandı yeni hesab actım kusura bakmayın

bu resimdeki driver nedir çözemedim arkadaşlar

anakartım : z97 pc mate: Z97 PC Mate Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) HDMI&DVI Anakart - Vatan Bilgisayar

Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı