PCI Express 4.0 uyumlu SSD önerisi

KRYPTON1X

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aklımda Samsung 980 Pro var ama aklım karıştı biraz siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe nedir?

Bütçe sıkıntısı yoksa Kingston KC3000 veya Kingston Fury Renegade öneririm.

Aralarındaki fiyat farkı fazla değilse Renegade alın, saçma bir fiyat farkı varsa KC3000 alın. Benzer SSD'ler, ikisi de kolay kolay üzmez. Renegade ufak bir farkla biraz daha iyi.

250 lira daha ucuza kc3000 var.

Bütçe nedir?

Bütçe sıkıntısı yoksa Kingston KC3000 veya Kingston Fury Renegade öneririm.

Aralarındaki fiyat farkı fazla değilse Renegade alın, saçma bir fiyat farkı varsa KC3000 alın. Benzer SSD'ler, ikisi de kolay kolay üzmez. Renegade ufak bir farkla biraz daha iyi.
300mb daha hızlı okuma için 250 lira değer mi hocam? % olarak %4 daha hızlı fakat %10 daha pahalı.

980 Pro kullanıyorum, 870 Evı Plus kullanıyorum. Bunlar üzmüyorlar.

980 Pro, KC3000, SN850, Fury Renegade; bunların hepsi üst seviye ssdler. Hangisini alırsanız alın üzmez.

@GRBreakpoint peki hocam fiyat performans olarak ne önerirsiniz?
Değerli hocam söylediğim SSD'ler arasında en ucuzu hangisi ise akakçe veya cimri üzerinde onu öneririm. 980 Pro aldım ben yakın zamanda çünkü samsung magician programını seviyorum. Çok da memnunum. 990 Pro dahi alacak bütçem vardı ama gerek duymadım.

@GRBreakpoint hocam o zaman 980 veya KC3000 ikisinden birini almam lazım şimdi söyle Samsung 970 kullandığım için hızlarından performansından memnun kalmıştım KC3000 nasıl olur bilemem kullanmadan 980 hangisini önerirsiniz peki hocam 2 model 980 olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı