PCI\VEN_1022&DEV_1502&SUBSYS_8BD4103C&REV_00 sürücüsü

Nutricion

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta belirttiğim PCI\VEN_1022&DEV_1502&SUBSYS_8BD4103C&REV_00 donanım kimliği olan aygıtın sürücüsünü bulamıyorum yardım eder misiniz?

Hocam, normalde demem ama 11 kurup deneyin. HP ile 10'da sorun yaşayıp 11 ile düzelen gördüm. Bence 11 ile çözülür.

Bu sürücünün ne işe yaradığı hakkında bir fikriniz var mı? Eğer çok önemli bir şey değil diyorsanız şimdilik Windows 10 da kalmayı planlıyorum. Zaten lisans anahtarını key satan bir siteden, OEM key olarak aldım. Bununla Windows 11'e yükseltme yapabilir miyim bilmiyorum.

HP yeni Victus'lara 10 icin surucu destegi vermiyor, bu surucuyu kurmazsaniz cok da ciddi sorun olacagini sanmam ama cozmek istiyorsaniz 11 kurup denemen lazim.

Bu sürücüyü yayınlayan AMD değil mi?

@Nutricion yapabilirsiniz hocam. Bunlar da Chipset ile alakalı. PCIe olarak gözüküyor. Dediğim gibi 10 ile bunlarda sıkıntı yapabiliyor. Tavsiyem 11'e geçin.

@Nutricion yapabilirsiniz hocam. Bunlar da Chipset ile alakalı. PCIe olarak gözüküyor. Dediğim gibi 10 ile bunlarda sıkıntı yapabiliyor. Tavsiyem 11'e geçin.

Bir süre sonra geçebilirim. Bu aygıt da Inference Processing Unit (IPU) sanırım AMD'nin işlemcilerinde kullandığı yapay zekanın çalıştığı birimmiş.

@Nutricion yapabilirsiniz hocam. Bunlar da chipset ile alakalı. PCI-e olarak gözüküyor. Dediğim gibi 10 ile bunlarda sıkıntı yapabiliyor. Tavsiyem 11'e geçin.

Hocam dediğinizi yapmak mecbur oldu. 22H2 güncellemesini kurmuyor bilgisayara. Bende tekrar sürücü vs. uğraşmamak için Windows 11'e yükseltmeyi düşündüm ancak onun içinde 2004 ve üstü bir sürüm istiyor. Şimdi ben Windows 11 temiz kurulum yapsam sorunsuz etkinleşir değil mi? Key isterse Windows 10 da kullandığımı girsem kabul eder mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı