Çözüldü PCI\VEN_8086&DEV_8C22&SUBSYS_85341043 sürücüsü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mertdzhann

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle, bilgisayarıma format attım, Windows 10'u geri yükledim, bütün her şeyi yaptım ama SM Bus Denetleyicisi hala gitmedi. Yardımcı olur musunuz?

Anakart: ASUS B85M Gamer.

SM Bus Denetleyicisi:
PCI\VEN_8086&DEV_8C22&SUBSYS_85341043&REV_05
PCI\VEN_8086&DEV_8C22&SUBSYS_85341043
PCI\VEN_8086&DEV_8C22&CC_0C0500
PCI\VEN_8086&DEV_8C22&CC_0C05

Neden kaldırmak istiyorsun ki? Windows 10, format atıldığı zaman sürücüleri otomatik olarak yükler.

Denedim hepsini ama olmadı hala. Ben bir yerde yanlış mı yapıyorum bilmiyorum.

Bunu deneyin.

Olmazsa bunu.

İlk attığınızı yapamadım çünkü setup dosyası çalıştıra taşınmıyor, ben mi beceremedim bilmiyorum ama.

Kurulumlar mı çalışmadı yoksa işe mi yaramadı?

Çalıştıra taşımak kolay aslında. Orada halihazırda yazılı bir şey varsa silin, sonra .exe uzantılı dosyayı tutup çalıştır kısmındaki yazı çubuğuna taşıyın. Tabii öncesinde klasörü ayıklamanız gerekmekte.

Çalıştıra taşımak kolay aslında. Orada halihazırda yazılı bir şey varsa silin, sonra .exe uzantılı dosyayı tutup çalıştır kısmındaki yazı çubuğuna taşıyın. Tabii öncesinde klasörü ayıklamanız gerekmekte.

Tekrar deniyorum.

Kurulumlar çalıştı şimdi, yapmadığım ilk attığınızı da yaptım ama hala düzelmedi ve ilk attığınızı yaparken sürüm düşürdüm, bir sorun olur mu?
SM Bus'tan başka bir tane daha vardı, onu anakartın CD'sini kullanarak hallettim. Ama bu olmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı