Çözüldü PCI\VEN_8086&DEV_A323&SUBSYS_86941043&REV_10 sürücüsü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TufanTsubasa

Decapat
PCI aygıt sürücüsü yüklenemedi gibi bir şey yazıyor ürün kimliğim bu ve bu sayfada aradığımda tıklıyorum, sayfa mevcut değil diyor. Yardım eder misiniz?
PCI\VEN_8086&DEV_A323&SUBSYS_86941043&REV_10
Ürün kimliğim bu arkadaşlar.

Temel kart ürünü TUF Z390-PRO Gaming.
Bu yazıyor ama arkadaşlar buradan paylasmıslar dıger format attıgımda ona tıklayıp Intel'in sitesine atıyordu oradan ındırdıgımı kuruyordum düzeliyordu şimdi sayfa hatalı diyor.
İşlemci 9600k.

Setupme yazanı mı yoksa ASUS setup yazanı mı kurmam lazım? Ayrıca ASUS'un sitesinden attın galiba burada bir kere daha lazım olmuştu ASUS'un sitesi yerine Intel'in indirme yerinden indirin demişlerdi bana şu an ona ulaşamıyorum ama...

Setupme yazanı mı yoksa ASUS setup yazanı mı kurmam lazım? Ayrıca ASUS'un sitesinden attın galiba burada bir kere daha lazım olmuştu ASUS'un sitesi yerine Intel'in indirme yerinden indirin demişlerdi bana şu an ona ulaşamıyorum ama...

SS atar mısınız? Intel'in kendisinden aldığınız zaman bazen sorun çıkabiliyor. O yüzden Intel de anakart üreticisinden alın diyor.

Hangisine tıklarsam tıklayayım böyle diyor.

1662751148642.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt buraya görsel atarmısınız?
Önce arşivden ayıklamanız lazım.
Sağ tıkla indirdiğin dosyaya tümünü ayıkla de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı